Döntetlent játszott Bólyban a PVSK

A mérkőzés nagy részében jobban játszó, de az adódó gólhelyzeteit kihagyó PVSK mai teljesítménye egy pontra volt elég a nagyon masszív Bóly otthonában.

Elolvasom 2022.04.10. 19:17

Vasárnap Bólyban szerepel labdarúgó csapatunk

Szinte napra pontosan két hónapja játszotta le tavalyról elmaradt találkozóját a Bóly ellen a PVSK a Verseny utcában, amelyet Sziládi góljával meg is nyert 1-0 arányban. Ezzel az eredménnyel vasárnap is kiegyeznénk.

Elolvasom 2022.04.08. 08:37

Szabad a pálya! Jelentjük, a Verseny utcában minden létesítmény alkalmas a játékra

Ma már nem kezdődhet el futballmérlőzés ha nincs a pályán működőképes defibrillátor.

Elolvasom 2022.04.07. 11:42

Kiss Dominik: a focista aki szeret futni

Férfi egyéniben huszonkilencedik, az abszolút rangsorban harminckettedik élete első Pécs - Harkányán, bőven két órán belüli idővel. Nem, ő nem atléta, ő labdarúgó. Kiss Dominik a PVSK középpályása.

Elolvasom 2022.04.05. 14:28

Sellyére három pontért megy labdarúgó csapatunk

Az előző fordulóban egy jó ellenfél ellen, jó játékkal, meglehetősen balszerencsés körülmények között vereséget szenvedő, és ezért gyakorlatilag több dícséretet, mint elmarasztalást kapó labdarúgó csapatunk, a hétvégén a győzelem reményében látogat Sellyére.

Elolvasom 2022.04.01. 10:06

Vereség, pozitívumokkal, de máris itt a javítás lehetősége Sellyén

Így láttam, így látom. Véleménycikk és előretekintés PVSK-s szemüvegen keresztül nem csak a PVSK futballszurkolóknak. Oda ugyan a tavaszi veretlenség, de a csapat játéka és hozzáállása bizakodásra ad okot.

Elolvasom 2022.03.30. 16:29

Egy jól játszó PVSK-t győzött le a Mozsgó-Szentlőrinc

A végig lendületes, és nagyon jól játszó PVSK, ma nem érdemelt vereséget, a játékot inkább tördelő, de rutinjának, és jobb helyzet kihasználásának köszönhetően három gólt lövő Mozsgó Szentlőrinccel szemben..

Elolvasom 2022.03.27. 18:46

A pécsváradi siker után vasárnap is a győzelem a cél

Fegyelmezett játék, sok idegenben lőtt gól és igazi csapatmunka eredménye, egy megérdemelt győzelem, Pécsváradon. Nem mellesleg a hazai csapat addigi veretlenségétől is búcsút mondhatott.

Elolvasom 2022.03.25. 11:05

Küzdelmes mérkőzést nyert a PVSK Pécsváradon

A bajnokságban eddig veretlen, és hazai pályán egyértelműen esélyes Pécsvárad ellen, hősies küzdelemben, szép gólokat szerezve nyert, a mérkőzés jelentős részében kiválóan játszó, a sok jó egyéni teljesítmény mellett remek csapatjátékot nyújtó PVSK.

Elolvasom 2022.03.19. 18:44

A veretlen listavezetőhöz látogat labdarúgó csapatunk

Az idei év legnehezebb mérkőzése következik labdarúgó együttesünknek, ugyanis a Pécsvárad nemcsak hazai pályán, de idegenben is félelmetes ellenfél.

Elolvasom 2022.03.17. 16:54

Nehéz mérkőzést nyert a PVSK a Kétújfalu ellen

Csak látszólag volt könnyű találkozó a PVSK labdarúgóinak a Kétújfalu elleni, az első félidő kissé dadogós játéka után, a második félidőben húsz perc ötletes játék elég volt a PVSK labdarúgó csapatának a három pont megszerzéséhez, de az utolsó játékrészben bekapott gólok elrontották örömünket.

Elolvasom 2022.03.12. 16:54

Szombaton műfüvön is nyerni kell

Csak látszólag lesz könnyű mérkőzés a PVSK labdarúgóinak a Kétújfalu elleni találkozó. Az elmúlt hétvégén szabadnapos PVSK szombaton, a táblázaton a 13. helyen álló Kétújfalut fogadja műfüves pályáján.

Elolvasom 2022.03.11. 08:29