Labdarúgó utánpótlás eredmények - 35. hét

Két győzelem, két vereség a heti mérleg. Kiemelkedő egyéni teljesítmény Mitrovik Alexander (PVSK U19) négy lőtt gólja.

Magabiztos győzelem! Mitrovik Alexander négy gólt szerzett!

KAPOSVÖLGYE LUE - PVSK U19 1-8 (0-3)

2023.09.03. 10:00

MLSZ regionális U19 alap, Délnyugati csoport, 1. forduló.

Sportegyesület Juta

PVSK U19: Körösztös Áron Vince - Ivánovics Péter Iván (2), Budavári Bendegúz, Mayer Dávid, Rogács Levente, Bölcskei Denisz, Szendelbacher Ervin, Bíró Barna, Tomek Milán, Mitrovik Alexander (4), Juhász Gyula, Majdik Márk, Pesti Albert, Gyurás Máté László, Weimert Ádám, Róth Zalán (2).

Andreidesz József: Az első percektől irányítottuk a mérkőzést, fegyelmezetten játszottunk. Szép támadásokból születtek a góljaink, így kell folytatnunk a következő mérkőzéseken is! Gratulálok a srácoknak!

Sajnos, nem sikerült megismételni a kupameccsen mutatott jó teljesítményt.

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA - PVSK U17 5-1 (3-1)

MLSZ Regionális U17 Kiemelt Nyugat, 1. forduló.

Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep

PVSK U17: Bökönyi László Péter - Dráb Péter, Farkas Marcell Milán (1), Fejes Olivér, Fodor Levente, Foór András, Huber Milán, Krausz Martin Bendegúz, Münster Martin, Nagy Benedek, Reményi Péter, Rózsavölgyi Gergő, Sándor Gergő, Szakály Marcell, Tóth Martin.

Klock György: Az előző heti kupamérkőzéshez képest nem azt a csapatomat láttam a pályán, mint amelyiket szerettem volna. Tompa játékunkat sok hiba és mérsékelt motiváció jellemezte. Ellenfelünk egyből nekünk jött és nyomás alá helyezte a kapunkat. Ennek meg is lett az eredménye rúgtak két gólt. Kellett 20-25 perc mire feljebb tudtunk lépni és egy fejesgóllal szépítettünk. Ekkor már kezdeményezőbben játszottunk, de elől nem nagyon tudtunk veszélyeztetni. A szünet előtt egy hatalmas kapushiba következtében belőtték a harmadik gólt és az nagyon megfogta a csapatot. Szünet után próbáltam változtatni, de előrelépés nem volt. Elől körülményesen játszottunk és sok labdát adtunk el, amelyekből a Kaposvár rendre kontratámadásokat vezetett. Itt is két nagy egyéni hiba előzte meg a két kapott gólt. A mai mérkőzésen, ha nem is ennyivel, de jobb volt az ellenfelünk. Készülünk tovább, még az út elején vagyunk!

Vállalható vereség Budaörsön.

BUDAÖRS - PVSK U16 3-1 (0-1)

2023.09.02. 14:30

MLSZ Regionális U16, Kiemelt Nyugat

Budaörsi Városi Stadion

PVSK U16: Móritz Márk - Fülöp Ármin, Benkő Zalán, Hawkins George Zed, Juhász Tamás Péter (1), Kolozsvári Ruben, Kondor Csanád Pál, Lóth Noel, Orlovics Olivér, Puskás Dominik, Scholtz Botond, Teleki Alex, Vastagh Berton, Vígh Péter Benedek, Nimmerfroh Balázs.

Mink Olivér: A mérkőzés elejétől kezdve nagyon koncentráltan és fegyelmezetten játszottunk, a játék minden elemében felülmúlva az ellenfelünket. Az első félidőben a gyönyörű gólunk mellett egy kapufát is szereztünk, ha bement volna nem tudnám megmondani, hogy melyik lett volna szebb találat… A második félidő közepéig ugyanúgy meg volt a fölényünk, sajnos ekkor egy elkerülhető gólt kaptunk, majd egy eladott labdából is meg tudtak bennünket kontrázni, ami némileg megzavarta a csapatot. Kapkodóbbá vált a játékunk, nem fordítottunk elég figyelmet a támadás és védekezés egyensúlyára, ami sajnos meg is bosszulta magát. Nagyon sajnálom a srácokat, mert - a visszajelzések alapján is - mind csapatként, mind egyénileg nagyon jól játszottak, semmiképpen nem érdemeltek vereséget, ezen a sportszerű és korrekt játékvezetés mellett zajlott mérkőzésen. Az eredményhez nem is, de a mutatott teljesítményhez mindenképpen gratulálok mindenkinek!

A jó rajt megvan, de fejben még van hova fejlődni.

PVSK U15 - SZEKSZÁRDI UFC 4-2 (4-1)

2023.09.02. 10:00

MLSZ regionális U15 alap, Délnyugati csoport.

PVSK Sportközpont, Pécs, Verseny utca11-13.

PVSK U15: Lalljee-Solymár Rahul - Andrási Dániel, Berecz Hunor, Csiszár Csanád, Gelencsér Dániel, Ittzés Bese Bendegúz (2), Juhász Levente, Kerekes Noel (1), Mecseki Bálint (1), Novák Zsombor, Pfaff-Dukai Előd, Pintér Bálint, Ruppert-Czigler Márton, Wittenberger Kornél, Zentai Ármin Mór

Stiefel László: Két ellentétes félidő jellemezte a játékunkat, az elsőben védekezésben és támadásban is remekül helytálltunk. Gyönyörű gólokat lőttünk, remek támadásokat vezettünk. Védekezésben pedig mindig ki tudtuk segíteni egymást. Sajnos, a félidő végén kaptunk egy elkerülhető gólt, amivel felhoztuk az ellenfelet. A második félidővel nem vagyok megelégedve. Az ellenfél szinte visszajött a mérkőzésbe, remek kapusteljesítményünknek köszönhetően sikerült megtartani a vezetést. A szívünk a helyén volt, de fejben még van hova fejlődnünk.