A pécsi szupernagyi nálunk edz

Lóki Tamásnéval készített videóinterjút a PécsMa – Így edz a pécsi szupernagyi címen.

Elolvasom 2016.03.11. 21:44

Kárpáti Enikő Kata idén másodszor Magyar Bajnok!

Serdülő téli dobó OB-n és serdülő összetett fedettpályás bajnokságon vettek részt a PVSK atlétái.

Elolvasom 2016.03.07. 20:19

Ezernél is többen teljesítették a Pécs-Harkány távot

Egészen pontosan 1129 volt az indulók száma, soha ennyien nem vettek részt e rendezvényen, és ez új nevezési rekordot jelent! Szabó Tünde a PVSK versenyzője nyerte a női egyénit.

Elolvasom 2016.03.06. 17:20

Decathlon futás és kerékpáros verseny - Eredmények

A Decathlon futás és kerékpáros verseny 32. Pécs-Harkány hivatalos eredménylistája.

Elolvasom 2016.03.05. 22:56

Minden készen áll, csak az időjárás legyen jó

Az előzetes nevezések alapján, ha az időjárás is úgy akarja, részvételi rekord is lehet a vasárnapi, 32. Pécs-Harkány Decathlon futó és kerékpáros versenyen.

Elolvasom 2016.03.04. 19:22

Decathlon futás és kerékpáros verseny 32. Pécs-Harkány

Decathlon futás és kerékpáros verseny 32. Pécs-Harkány időpontja: 2016. március 06. vasárnap, rajt 11:00 óra. Versenykiírás olvasható illetve, letölthető. Információk a versenyről, online nevezés.

Elolvasom 2016.02.29. 19:57

Az idén is érdemes lesz Harkányig futni, vagy kerékpározni

2016. március 6-án, 32. alkalommal rajttól el az ország egyik legrégebbi, és az év során a legkorábbi hosszú távú futóverseny a 25 km-es Pécs-Harkány távon, azaz a Decathlon futás.

Elolvasom 2016.02.29. 08:43

Házon belülről erősített a PVSK Atlétika Szakosztálya

Úgy tért vissza edzőként, hogy el sem ment Vadász Kitty atléta, a PVSK jelenleg is aktív sportolója.

Elolvasom 2016.02.19. 14:30

Serdülő Magyar Bajnok lett Kárpáti Enikő Kata

A Serdülő Magyar Bajnokságon Kárpáti Enikő Kata 168 cm-es eredménnyel nyert magasugrásban.

Elolvasom 2016.02.09. 12:24

Három érem az év utolsó futóversenyén

Egy arany, egy ezüst, és egy bronzérem a mérlege a PVSK atlétáinak a Szilveszteri futáson.

Elolvasom 2016.01.02. 13:20

Az olimpia részvétel közelebb van, mint ide Rio de Janeiro

A PVSK maraton futó atlétája Szabó Tünde, az ő zsebében már félig ott van az olimpiai repülőjegy. Bár sorsa nem teljesen a saját kezében van, de ő is nagyon sokat tehet a játékokon való részvételért.

Elolvasom 2015.12.27. 12:29

Szenzációs siker, olimpiai szint Frankfurtban!

Szabó Tünde a PVSK hosszútávfutója vasárnap Frankfurtban szerepelt, ahol maratoni távon (42,195 km) megfutotta az olimpiai szintidőt! Ezen a távon a 2 óra 42 perc a kötelező idő, Tünde ideje: 2 óra 41, 09 perc volt, amely 51 másodperccel jobb, mint a szintidő.

Elolvasom 2015.10.25. 14:25