Szabó Tünde riói részvétele alkalmat ad arra, hogy felelevenítsük a PVSK olimpiai hagyományait. Ennek kapcsán emlékezünk a PVSK olimpikonjaira, köztük Lippay Antal gátfutóra.

Első hely diszkoszvetésben és súlylökésben

Illés Dorián a PVSK atlétája diszkoszvetésben és súlylökésben is aranyérmet szerzett Veszprémben.

Videó: Kárpáti Enikő Kata ezüst Brno-ban

A PVSK ifjú atlétája Kárpáti Enikő Kata Brno-ban lett második magasugrásban.

Elolvasom 2016.06.13. 21:17

Diákolimpia: Kárpáti Enikő Kata aranyérmet szerzett

Székesfehérváron a Diákolimpián, illetve Csehországban versenyzett a PVSK tehetséges atlétája.

Elolvasom 2016.06.08. 12:21

Ifjú atlétikai tehetségeink - Eredmények

Kiemelkedő eredmények, amelyeket a múlt héten értek el fiatal atléta tehetségeink. A PVSK 4x100 m-es újonc leány váltója országos bajnoki címet szerzett.

Elolvasom 2016.06.01. 11:12

Ifjú atlétikai tehetségek: Tegzes Kata

Tegzes Kata 14 évesen a PVSK Atlétika Szakosztály egyik nagy felfedezettje.

Elolvasom 2016.05.31. 14:31

Nagy dobások Dorián vezérletével

Veszprémben sem talált legyőzőre Illés Dorián a PVSK újonc dobóatlétája.

Elolvasom 2016.05.20. 16:48

Dobóatlétánk vezeti a ranglistát

A PVSK dobóatlétája Illés Dorián a Savaria Liga Kupán nyert és vezeti a ranglistát.

Elolvasom 2016.05.06. 11:19

Szabó Tünde ott lesz Rióban!

2000 után újra van olimpikonja a PVSK-nak! Szabó Tünde olimpiai kvótát szerzett, ott lesz Rióban!

Elolvasom 2016.04.25. 09:16

Szentes Kupa Nemzetközi Dobóverseny

A PVSK dobóatlétái a hétvégén a Szentes Kupa Nemzetközi Dobóversenyen vettek részt.

Elolvasom 2016.04.18. 14:58

Bronzérem a Masters Atlétika Eb-n

Az olaszországi Anconában rendezték a XI. European Masters Athletics Chanpionship Indoor elnevezésű fedett pályás atlétikai Európa bajnokságot, amelyen a PVSK sportolója Vadász Kitty magasugrásban bronzérmet szerzett.

Elolvasom 2016.04.06. 18:20

Dobó atlétáink három érmet szereztek

Atlétáink Sólyom László és Illés Dorián tegnap Veszprémbe vettek részt a VEDAC Dobóversenyen. A megmérettetés jó felkészülés volt a Szentes Kupa Nemzetközi Dobóversenyre.

Elolvasom 2016.03.18. 14:14