Ma 53 éves Kürtösi Zsolt tízpróbázó olimpikon

Öt évig, 2000-2005 között volt a PVSK versenyzője a Sydney-i Olimpián tízpróbában képviselte egyesületünket. Később bob versenyzőként kijutott a torinói Téli Olimpiára is.

Elolvasom 2024.03.21. 10:47

Taroltak a PVSK atlétái a 40. Pécs-Harkányon

Minden versenyszámban a hazai győzelem született a jubileumi versenyen.

Elolvasom 2024.03.10. 20:06

Vasárnap 11 órakor elrajtol a jubileumi Pécs-Harkány futóverseny mezőnye

A PVSK egyik legfontosabb rendezvényének, a népszerű Pécs–Harkány futóversenynek különleges felhangot ad a tény, hogy az idén 40. alkalommal vághat neki a távnak a már az előnevezésekből láthatóan népes mezőny.

Elolvasom 2024.03.04. 12:07

40. Pécs-Harkány – tíz nap a rajtig

Beszélgetés Freier Balázs főszervezővel.

Elolvasom 2024.02.28. 18:14

Gastiaburu-Frank Abigél első helyet szerzett az Atlétikai Magyar Bajnokságon

Kiválóan szerepeltek a PVSK atlétái az U20 és U18-as korosztálynak rendezett magyar bajnokságon, Nyíregyházán. Gastiaburu-Frank Abigél aranyérmet szerzett. Ezen kívül még két ezüstérem is jutott versenyzőinknek.

Elolvasom 2024.02.26. 13:33

40. Pécs-Harkány - Lomb Ádám történelmet írhat

Negyedszer győzhet zsinórban a címvédő a Pécs-Harkányon és ezzel végleg beírhatja magát a verseny történetébe.

Elolvasom 2024.02.22. 16:28

Garamvölgyi Petra rúdugrásban ezüstérmes lett

A nyíregyházi Atlétikai Centrumban rendezték meg az 50. Magyar Fedettpályás Atlétikai Magyar Bajnokságot, amelyen a PVSK atlétái is részt vettek. Garamvölgyi Petra rúdugrásban ezüstérmet szerzett.

Elolvasom 2024.02.20. 13:27

Bronzérem az U18-as összetett atlétikai bajnokságon

Putsay Bence révén érdekeltek voltunk a hétvégén Budapesten a BOK csarnokban megrendezett U18-as fedettpályás hatpróba bajnokságon.

Elolvasom 2024.02.12. 12:32

Zajlanak a jubileumi Pécs-Harkány futóverseny előkészületei

A PVSK egyik legfontosabb, és egyik legnépszerűbb versenye az évben Pécs-Harkány futóverseny, amely az idén jubileumhoz érkezett. Negyvenedik alkalommal kerül sor a nagy tömeget vonzó, több külföldi és hazai kiváló sportoló részvételével zajló eseményre.

Elolvasom 2024.02.09. 13:12

Egy ezüst és két bronzérem a hétvégi fedettpályás atlétika versenyeken

Budapesten a BOK csarnokban rendezték a Fedettpályás U16 Atlétikai Magyar Bajnokságot, valamint a MASZ fedettpályás versenyét is, ahol a PVSK atlétái egy ezüst érem mellett, két bronzérmet is szereztek.

Elolvasom 2024.02.07. 11:31

Egy ezüstérem és egy bronzérem a fedettpályás Budapest bajnokságon

Vasárnap a BOK Csarnokban rendezték a Budapest Fedettpályás Bajnokságot, ahol a PVSK versenyzői dobogós helyeken végeztek és egyéni csúcsok is születtek.

Elolvasom 2024.01.30. 12:42

Ma van a 81. születésnapja Honti Róbert atlétának

Honti Róbert 1943. január 30-án született Szigetváron, ahol általános iskolába is járt, majd Pécsett, a Nagy Lajos Gimnáziumban érettségizett. Sportpályafutását még általános iskolás korában kezdte, rendszeresen indult az úttörőolimpia versenyein, középiskolás korában pedig kosárlabdázott és atletizált.

Elolvasom 2024.01.30. 08:12