Fritz László ötödik lett a válogatott viadalon

Fritz László a cseh, lengyel, magyar, szlovák U20-as válogatott viadalon, Besztercebányán, a fiúk 1500 méteres síkfutásában állt rajthoz, és 3:57,3-as idővel az 5. helyen végzett.

Elolvasom 2023.06.26. 09:01

Fritz László a válogatottban

A PVSK nagy tehetsége, a cseh, lengyel, magyar, szlovák U20-as válogatott viadalon vesz részt Besztercebányán.

Elolvasom 2023.06.23. 11:30

Egy ezüst és egy bronzérem a Balaton bajnokságon

A Pápai Atlétikai Centrumban rendezett hétvégi eseményen, a 64. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokságon két futóatlétánk, Lomb Ádám és Fritz László is dobogóra állhatott a 2000 m-es versenyszámban.

Elolvasom 2023.06.19. 12:04

Éremeső Szekszárdon

Hat arany és egy ezüstéremmel tértek haza atlétapalántáink a tolnai megyeszékhelyről.

Elolvasom 2023.06.07. 15:53

Három dobogós helyezés a területi bajnokság második fordulójában

Szép PVSK eredmények születtek az U14-es és U16-os Centrum Terület Bajnokság szekszárdi fordulójában.

Elolvasom 2023.06.06. 10:28

Ismét Országos minősítési atlétika versenyt rendezhettünk a PVSK pályán

Az elmúlt pénteken benépesült a PVSK atlétikai pályája, ugyanis mi rendeztük az U14-U16-os korosztály Területi Liga rendezvényének rúdugró leány és fiú versenyét.

Elolvasom 2023.06.05. 09:37

Fritz László két bronzérmet szerzett az Atlétika Diákolimpián

Győrben rendezték az 5-6. korcsoport kétnapos atlétikai Diákolimpiáját, amelyen Fritz László kétszer is a dobogóra állhatott.

Elolvasom 2023.06.01. 07:32

Lomb Ádám bronzérmes a Budapest Openen

A hétvégi nemzetközi versenyen Lomb Ádám mellett Valler Tamás volt érdekelt, aki két új egyéni csúcsot futott.

Elolvasom 2023.05.29. 10:58

Fritz László újabb versenyt nyert

A PVSK fiatal tehetsége ezúttal a Bonyhád AC felkészülési és utánpótlás liga versenyén nem talált legyőzőre.

Elolvasom 2023.05.22. 11:39

Két atlétika aranyérem a hétvégén

A hétvégén a Vasas SC Pasaréti út rendezték a 10 000 m-es U20, U23 és a Felnőtt Országos atlétikai bajnokságot valamint a Vasas SC tavaszi versenyét ahol kiválóan szerepeltek a PVSK atlétái. Emellett Kecskeméten is pályára léptek atlétáink.

Elolvasom 2023.05.15. 08:56

Egy első és egy negyedik hely Debrecenben

Hétfőn Debrecenben, a Gyulai István Atlétikai Stadionban rendezték a MEFOB-ot, a Magyar Főiskolások és Egyetemisták Országos Bajnokságát, amelyen a PVSK-ból két atléta is indult.

Elolvasom 2023.05.02. 12:16

Jó felkészülés volt a cseh nemzetközi félmaraton

Hétvégén a Pardubicében rendezett félmaratonon Lomb Ádám hatodik helyet szerzett.

Elolvasom 2023.04.17. 08:43