Éremeső a gödöllői Mezei futó Országos bajnokságon

A Gödöllői Királyi Kastélyparkban U20ML, ML, U18ML, U16MF kategóriákban rendezett 115. Mezei Futó Magyar Bajnokságon taroltak a PVSK futói. Lomb Ádám egymaga négy érmet, köztük egy aranyat, szerzett.

Elolvasom 2023.03.19. 09:23

Pécs-Harkány - az első mindig emlékezetes

Első alkalommal vett részt a Pécs-Harkány futóversenyen a Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara csapata, de már a jövő évi idulást tervezgetik.

Elolvasom 2023.03.10. 12:25

Pécs – Harkány: a PVSK női váltói osztoztak a dobogón

Szerencsére nem született meglepetés a női váltók mezőnyében sem. Nem tört meg a PVSK hegemónia.

Elolvasom 2023.03.08. 15:59

Az Atacama- sivatag és az Antarktisz után Pécs - Harkány

Lubics Szilvia, ultamaraton-bajnoknő is indult a Pécs - Harkány Országúti Futóversenyen és ha már itt járt, meg is nyerte a korosztálya versenyét.

Elolvasom 2023.03.07. 17:19

Lomb Ádám harmadszor győzött a Pécs - Harkányon

Szenzációs idővel, több mint két perccel megdöntve a pályacsúcsot triplázott a PVSK fiatal tehetsége. További PVSK sikerek: Szabó Tünde a női győztes, a női váltók versenyében teljes PVSK dobogó. A férfi váltók mezőnyében ezüstérmes a PVSK tájfutóinak vátója.

Elolvasom 2023.03.05. 18:18

Vasárnap 39. alkalommal futhatunk el Harkányig - a legfontosabb tudnivalók

A PVSK egyik legfontosabb versenye az évben a népszerű Pécs-Harkány futóverseny. Az előnevezésre még ezen a héten is volt lehetőség a PVSK Szamosi Nándor Sportcsarnokában, és a rendezvény napján 8-10-ig is lehet még nevezni ugyanezen a helyszínen.

Elolvasom 2023.03.01. 09:50

Sikeres fedettpályás szezonon van túl Garamvölgyi Petra

Egyén csúcs, stabilan négy méter feletti ugrások, visszatért motiváció. Bíztató előjelekkel várja a szabadtéri versenyeket a PVSK fiatal atlétája.

Elolvasom 2023.02.28. 14:04

Egy ezüst és egy bronzérem az atlétika országos bajnokságon

Budapesten a BOK csarnokban rendezték a kétnapos Fedettpályás U20 és U18 Atlétikai Magyar Bajnokságot, ahol a PVSK két atlétája is a dobogóra állhatott.

Elolvasom 2023.02.27. 07:47

Pécs-Harkány, a száguldó riporter szemével

Harminchárom év Pécs-Harkány töretlen lekesedéssel.

Elolvasom 2023.02.25. 09:30

Miért ne gyárthatnál repülőgépet? Miért ne futhatnál el Pécstől Harkányig

A Pécs-Harkány futóversenyen #ajelenajövőd néven indít váltót a Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara.

Elolvasom 2023.02.21. 14:38

Lomb Ádám harmadik a Magyar Bajnokságon

A második napon is jutott érem a PVSK atlétáinak a Nyíregyházi Atlétikai Centrumban rendezett felnőtt 49. Fedettpályás Atlétikai Magyar Bajnokságon, Lomb Ádám 3000-en bronzérmet szerzett.

Elolvasom 2023.02.20. 14:37

Garamvölgyi Petra második a magyar bajnokságon

A tavalyi sikeres rendezés után ezúttal is a Nyíregyházi Atlétikai Centrumban rendezik a felnőtt 49. Fedettpályás Atlétikai Magyar Bajnokságot, amelynek első napján Garamvölgyi Petra rúdugrásban második helyet szerzett.

Elolvasom 2023.02.18. 22:22