Atlétáink a Mezei Liga második fordulóján vettek részt

A hétvégén a Veszprém melletti Nemesvámoson megrendezett eseményre nem a legjobb előjelekkel utaztak el versenyzőink.

Elolvasom 2023.11.14. 13:10

Kölyökatlétika a Verseny utcában

A zuhogó eső sem tántorította el a fiatalokat a mozgástól.

Elolvasom 2023.11.09. 17:09

Lomb Ádám nyert Isztambulban

Az U23-as országos csúcsnál is jobb idővel nyerte Lomb Ádám az Isztambul Maratonon belüli, első 15 km-es táv országúti futóversenyét.

Elolvasom 2023.11.09. 11:38

Ma lenne 90 éves Dr. Héder János tornász

Dr. Héder János a PVSK Aranygyűrűs olimpikon sportolója, akit kedvenc sporteszköze, a gyűrű utolérhetetlen mesterének tartottak. Sikeres pályafutása részeként 1956-ban részt vehetett a Melbourne-i olimpián.

Elolvasom 2023.10.20. 08:16

Lomb Ádám nyerte a Mezei Liga első fordulóját

A pósteleki (Békéscsaba mellett) parkerdőben rendezték meg a Mezei Liga 1. fordulóját, ahol a legnagyobb figyelem az abszolút férfi mezőnyre irányult, ahol Lomb Ádám (PVSK), és Karsai Gábor a mezei Ob 2. helyezett, békéscsabai atléta versenyzett.

Elolvasom 2023.10.15. 18:49

Távolugró csapatunk első lett az Atlétikai csapatbajnokságon

Nagy sikert értek el a PVSK atlétái Budapesten, a Lantos Mihály Sportközpontban rendezett U20, U18 és U16 Ügyességi és Gátfutó Atlétikai Magyar Csapatbajnokságon. Az U20-as korosztályban első helyen végzett távolugró csapatunk.

Elolvasom 2023.10.09. 09:22

Lomb Ádám győzött a félmaratonon Szlovéniában

Szlovéniában járt felkészülési versenyen a PVSK atlétája.

Elolvasom 2023.10.02. 15:03

Versenyrendezés közmegelégedésre

Minden szempontból sikeres volt az U16-os Atlétikai Országos Bajnokság rendezése.

Elolvasom 2023.09.18. 23:12

A PVSK rendezi az U16-os Atlétikai Magyar Bajnokságot

Íme a lehetőség azoknak, akik a nagy sikerrel megrendezett atlétika világbajnokságról lemaradtak, hogy élőben nézzenek végig egy rangos atlétika versenyt. Még csak utazni sem kell nagyot…

Elolvasom 2023.09.14. 10:46

Lomb Ádám a félmaratoni magyar bajnok

A PVSK fiatal atlétája ellenállhatatlan hajrájának köszönhetően lett magyar bajnok.

Elolvasom 2023.09.10. 22:09

Lomb Ádám nyerte az Országos Szuper Liga Döntőt

Kecskeméten befejeződött a 10. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntő. A versenyen néhányan indultak a világbajnokságon részt vett válogatottból is. Lomb Ádám egyéni csúccsal nyerte a 5000 méteres síkfutást. A másik hétvégi rendezvényen is jó eredményeket értek el versenyzőink.

Elolvasom 2023.09.05. 09:40

Ma lenne 82 éves Tolnai Márta tornász

Kevesen tudják, hogy Tolnai Márta a mai napig a PVSK legeredményesebb sportolója, hiszen csapatban két olimpián is az ötödik helyet szerezte meg, és ugyanezzel a helyezéssel térhetett haza az 1966-os dortmundi világbajnokságról is. Testvére, Klára is kiváló tornász volt.

Elolvasom 2023.08.23. 08:37