Egyéni csúcsok Bécsben

Fritz László (első kép jobboldal) egyéni csúccsal lett 4. a bécsi fedett pályás junior versenyen. Eddigi 2:09,8-as 800-as idejét 2 perc 06,32 mp-re javította.

Elolvasom 2020.01.12. 12:19

Jól szerepeltek a PVSK futói a Szilveszteri futóversenyen

Az év utolsó napjára is maradt öröm számunkra, ugyanis a 32. alkalommal rendezett szilveszteri utcai futóversenyen, amelynek rajtja és célja is a Pécs Plázánál volt, mindkét nemben első helyen végeztek versenyzőink.

Elolvasom 2020.01.02. 08:16

Megvan a jövő évi Harkány futás időpontja

A PVSK egyik legfontosabb rendezvénye a jővő évben is a Pécs-Harkány országúti futóverseny lesz, melynek pontos időpontját a napokban rögzítették a rendezők.

Elolvasom 2019.11.15. 08:13

Harmadik hely a mezeifutó ligában

A második fordulóval folytatódott a versenysorozat, a PVSK versenyzője, Fritz László a harmadik lett Nemesvámoson, a mezeifutó serdülő liga 4 km-es távján.

Elolvasom 2019.10.28. 08:39

Fritz László ezüstérmet szerzett

Fritz László a PVSK atlétája egész éves eredményei alapján meghívást kapott a Serdülők Liga Döntőjére 1500 m-es síkfutásban, ahol második lett.

Elolvasom 2019.09.02. 13:45

Jó eredmények a Serdülő Országos Bajnokságon

A Győrben rendezett atlétikai viadalon a legjobb eredmény Fritz László (14 éves) érte el aki 1500 m-en negyedik, 800 m-en pedig nyolcadik lett.

Elolvasom 2019.07.19. 05:14

Tegzes Kata második lett az Országos bajnokságon

Az ifjúsági Országos Bajnokság (16-17 évesek) első napján Tegzes Kata a PVSK atlétája 1500 m-en egyéni csúccsal (4:39,42 ) lett ezüstérmes.

Elolvasom 2019.06.30. 13:34

Dobogós helyezés a Mezei futó OB-n.

A legfiatalabb korosztályban, az U11-es lány kategóriában, Kalenics Emma a harmadik helyen érkezett a célba, ezzel felállhatott a dobogó harmadik fokára.

Elolvasom 2019.03.25. 14:29

Minden résztvevő nyert a Centenáriumi örömfutáson

A célkapun áthaladó futó már győztesnek érezhette magát, hiszen teljesítette a legfontosabb feladatot, önmagát győzte le a 35. Centenáriumi Pécs-Harkány futóversenyen.

Elolvasom 2019.03.03. 15:56

Harkány futás a Centenárium jegyében

A PVSK 100 éves születésnapi ünnepségsorozának harmadik eseménye az idén, a 35. alkalommal rendezendő Pécs-Harkány országúti futóverseny.

Elolvasom 2019.02.25. 11:54

A PVSK tájfutója nyerte a terepfutó versenyt

Werner Péter a PVSK tájékozódási futója szakította át elsőként a képzeletbeli célszalagot, az első alkalommal rendezett Magyaregregy - Magyarhertelend közötti futóversenyen.

Elolvasom 2018.11.14. 09:23

Illés Dorián, két verseny, két dobogós helyezés

A szombathelyi Németh Pál Dobó Akadémia őszi versenysorozatán, két dobogós helyezéssel ért véget Illés Dorián a PVSK diszkoszvetője számára a 2018-as versenyszezon.

Elolvasom 2018.10.13. 09:37