Lomb Ádám nyert a Budapest OPEN-en

Az első napon 3000 méteren indultak versenyzőink a Budapest Felnőtt Bajnokságon, amely egyben a Schulek Ágoston Emlékverseny is volt. Lomb Ádám végig irányította a versenyt, és a szoros hajrában is megtartotta az első helyet.

Elolvasom 2024.06.02. 21:22

Második hely Gödöllőn

A Gödöllőn megrendezett MATE-GEAC ugróverseny női rúdugró számában Garamvölgyi Petra javuló formában 405 cm-es idei legjobb eredményével lett második.

Elolvasom 2024.06.02. 21:04

Eredményes hétvégét zártak atlétáink

Két második, és két harmadik helyezést értek el a PVSK atlétái Győrben, a VI. korcsoportos (U20), és az V. korcsoportos (U18) diálolimpia versenyein. A mezőny gyakorlatilag megegyezik az igazolt sportolók élmezőnyével, csak még hozzájönnek más sportágakból is diákok.

Elolvasom 2024.05.28. 10:51

Megkezdődtek az atlétika Diákolimpia Országos Döntők

Szolnokon, a IV. korcsoport versenyeivel kezdődtek meg az atlétikai országos döntők. Egyesületünket négyen képviselték ebben a korosztályban.

Elolvasom 2024.05.24. 10:34

Második lett az országos bajnokságon a felnőtt 4X800-as váltó

Az utóbbi évek legjobb eredményét érték el futóink az Országos Váltó Bajnokságon.

Elolvasom 2024.05.21. 08:51

Ma lenne 102 éves Solymossy Egon atléta

Sprinternek készült, végül kitűnő 400-as futó lett belőle. Már Londonban is rajthoz állhatott volna, de csak az 1952-es helsinki olimpián képviselhette hazánkat, és a PVSK-t.

Elolvasom 2024.05.18. 09:26

Kölyökatlétika a Verseny utcában

Ezúttal atlétikában mérhették össze erejüket a PVSK partneriskoláinak tanulói. A jó hangulatú verseny remekül illeszkedett a Magyar Atlétikai Szövetség Kölyökből Atléta Program elemeihez.

Elolvasom 2024.05.15. 16:14

Lomb Ádám első, Garamvölgyi Petra harmadik lett az Egyetemi Bajnokságon

Magabiztos futással lett bajnok 5000 méteren a Magyar Egyetemi és Főiskolai Országos Bajnokságon Lomb Ádám. Garamvölgyi Petra bronzérmes.

Elolvasom 2024.05.13. 11:35

Debreceni Ábel két első helyet szerzett a Területi bajnokságon

E mellett több jó eredményt is elértek atlétáink a hétvégén, a Budapesten rendezett Centrum Területi Liga 1. fordulójában.

Elolvasom 2024.05.07. 09:28

Lomb Ádám magyar bajnok tízezer méteren

Nagyszerű futással, új egyéni csúccsal lett felnőtt magyar bajnok Lomb Ádám a 10 000 méteren.

Elolvasom 2024.04.29. 11:33

Diákolimpia a Verseny utcában

Atlétika Diákolimpia Vármegyei Döntőt rendez a PVSK. Két nap alatt 380 ifjú atléta lesz egyesületünk vendége.

Elolvasom 2024.04.25. 13:41

Három első hely a szekszárdi szezonnyitó atlétikai versenyen

Atlétika szakosztályunk is részt vett a Szekszárdon rendezett idei első atlétikai pálya versenyen, ahol három első helyet sikerült begyűjteni sportolóinknak.

Elolvasom 2024.04.22. 11:53