Tovább erősödik atlétika szakosztályunk

A PVSK család tagja lett K. Szabó Gabriella. A rendkívül tehetséges, mindössze 19 éves középtávfutó már a felnőttek mezőnyében is többször bizonyított.

Elolvasom 2021.11.15. 15:51

Egy második és egy harmadik helyezés a Mezei Futó Ligában

A Veszprém megyei Nemesvámos adott otthont a Mezei Futó Magyar Liga 2. fordulójának. Az ötfordulós versenysorozaton, amelynek első állomása Békéscsabán volt, remekül szerepeltek a PVSK futói.

Elolvasom 2021.11.08. 12:39

Lomb Ádám a Mezei Liga második fordulójára készül

A PVSK kommunikációs stábja, sok más érdeklődővel együtt, izgatottan várta a 37. Pécs-Harkány futóverseny célba érkezőit, hogy azonnali interjút készítsen a helyzettekkel. A férfi mezőny győztese, Lomb Ádám a PVSK hosszútávfutója, olyan friss volt 25,5 km után, mintha csak egy laza 400-as körről érkezett volna.

Elolvasom 2021.11.04. 13:45

PVSK győzelem a 37. Pécs-Harkány Futóversenyen

Lomb Ádám nyerte a 37. Pécs-Harkány Futóversenyt. A győztes idő 1:22:59 volt.

Elolvasom 2021.10.24. 12:44

Még két nap és rajtol a Pécs-Harkány futóverseny

A véghajrához ért a Pécs-Harkány futóversenyre történő nevezés, és az előkészületi munka is célegyenesbe érkezett. A vasárnap 11:00 órai rajtig van még pár óra, de néhány tudnivalót még érdemes megjegyezni

Elolvasom 2021.10.22. 09:04

Alaposan fel kell készülni a Pécs-Harkány futóversenyre

A Pécs-Harkány távot az előző években is sokan teljesítették, amatőrök és profik egyaránt. A 25,5 km-re sokféleképpen készülnek fel, persze a legtöbben futással, de vannak más módszerek is, egy biztos, alapos, átgondolt tervezés szükséges az induláshoz.

Elolvasom 2021.10.19. 11:52

Az idén is érdemes lesz elfutni Harkányig

A 2021. október 24-én, vasárnap 11:00 órakor hivatalosan 37. alkalommal rajttól el az ország egyik legrégebbi hosszú távú futóversenye, a 25.5 km-es Pécs-Harkány távon.

Elolvasom 2021.10.12. 09:25

Zajlik a 37. Pécs-Harkány futóverseny szervezése

Az idén október 24-én lesz a Pécs-Harkány Futóverseny, amely egyben a PVSK egyik legfontosabb rendezvénye az évben. A szervezés hosszú és bonyolult feladat, az előkészületek és az előzetes nevezések már zajlanak.

Elolvasom 2021.10.01. 11:32

Egy első és egy második helyezés a Magyar Ligadöntőn

Szép eredményeket értek el a PVSK versenyzői a Budapesten rendezett U18 és az U20-as Atlétika Magyar Liga döntőin. A két dobogós hely mellett két 5., kettő 6. és egy 7. helyet szereztek.

Elolvasom 2021.09.27. 12:29

Második helyezés a 10 000 méteres Magyar Bajnokságon

A Vasas Pasaréti Sportcentrumában rendezett versenyen kiváló eredményt ért el a PVSK két atlétája, két érmet szereztek.

Elolvasom 2021.09.20. 13:52

Egy első, két második és egy harmadik hely a Félmaraton Ob-n

A Székesfehérvár belvárosában rendezett versenyen, kiváló eredményeket értek el a PVSK atlétái, négy érmet szereztek.

Elolvasom 2021.09.12. 14:30

Garamvölgyi Petra harmadik lett az atlétikai Szuper Liga döntőjében

A kétnapos, Budapesten az MTK pályán rendezett versenyen, ahol az eddigi eredmények alapján a legjobbak indulhattak, jó helyezéseket értek el a PVSK atlétái.

Elolvasom 2021.09.06. 13:14