Országos bajnokságokon vettek részt atlétáink

Két országos bajnokságot is rendeztek a hétvégén, mindkét versenyen érdekeltek voltak a PVSK atlétái.

Elolvasom 2022.05.09. 16:13

Minden atlétánk dobogóra állt Albertirsán - 12 éremmel jöttek haza!

A PVSK versenyzői felkészítő versenyen vettek részt Albertirsán. Az U14-től a felnőtt kategóriáig indultak versenyzőink és biztató eredményeket elérve 12-szer állhattak fel a dobogóra.

Elolvasom 2022.05.02. 12:48

Lomb Ádám második lett a Magyar bajnokságon

Budapesten a Vasas sportcentrumban rendezett 10 000 m-es Magyar bajnokságon, amely egy emlékverseny is volt, Lomb Ádám a PVSK versenyzője a második helyen végzett.

Elolvasom 2022.05.02. 12:26

Diákolimpia döntőbe jutottak atlétáink

Megkezdődtek a diákolimpia megyei döntői a PVSK atlétikai pályán, atlétáink ott vannak az országos döntőben.

Elolvasom 2022.04.28. 08:39

Fritz Tamás második lett Szekszárdon

Pénteken, a tolnai megyeszékhelyen rendeztek akadályversenyt. A 2000 m-es távon indult Fritz Tamás a PVSK versenyzője is, és a második helyen végzett.

Elolvasom 2022.04.24. 10:07

Lomb Ádám 12. lett a poznani félmaraton futóversenyen

Lomb Ádám a PVSK tehetséges futója, aki sorozatosan jól szerepelt a hazai futóversenyeken, a hét végén nemzetközi szinten is megmérettette magát, ugyanis vasárnap a lengyelországi Poznanban rendezett félmaraton versenyen vett részt.

Elolvasom 2022.04.03. 13:39

Lomb Ádám a poznani félmaraton futóversenyen vesz részt

Lomb Ádám a PVSK tehetséges futója, aki sorozatosan jól szerepel a hazai futóversenyeken, nem mellesleg a Pécs - Harkány táv idei nyertese, nemzetközi szinten is megméretteti magát, ugyanis edzőjével, Freier Balázzsal együtt pénteken a lengyelországi Poznanban rendezendő félmaraton versenyre utazik.

Elolvasom 2022.03.30. 10:14

Nagy Lujza magyar bajnok a Mezei futó ob-n

Gödöllői Festetics kastély parkjában rendezett Mezei futó országos bajnokságon jól szerepeltek a PVSK atlétái.

Elolvasom 2022.03.19. 19:12

38. Pécs - Harkány: Lomb Ádám remek versenyzéssel védte meg címét

Nem született meglepetés a Pécs - Harkány Országúti futóvetsenyen. Lomb Ádám megvédte címét, megdöntötte a pályacsúcsot, majd két nappal a verseny után értékelte az eseményeket.

Elolvasom 2022.03.16. 13:35

Szép PVSK sikerek a 38. Pécs – Harkány országúti futóversenyen

Lomb Ádám megvédte címét és megdöntötte tavalyi pályacsúcsát férfi egyéniben, a férfi és a női váltók versenyét is a PVSK váltója nyerte.

Elolvasom 2022.03.13. 18:19

Pécs - Harkány harmincnyolcadszor. Légy részese a tradíciónak! VI+. rész: Lomb Ádám a címvédő

Idén már 38. alkalommal rendezi meg a PVSK a Pécs-Harkány országúti futóversenyt. A mára tradicionálissá váló verseny egyszerű edzésként indult. A tájfutóink gondoltak egy merészet, és edzés gyanánt lefutottak Harkányba. Ebből az akcióból lett mára az ország egyik legrégebbi országúti futóversenye. Pécs-Harkány… 25 kilométer távolság. Ennek lefutása az átlagember számára már-már mitikus távolság. Hogy mennyire nem az, hogy némi felkészüléssel, odaadással és akarattal, aránylag könnyen teljesíthető, erről próbáljuk meggyőzni a kedves olvasót. Azzal a nem titkolt szándékkal, hogy kedvet csináljunk a nem mindennapi táv teljesítéséhez. Hat héten át, hat futó segítségét kérjük ehhez… Illetve...Most, a hetedik héten, a hetedik részben a verseny címvédője a tavalyi győztes, Lomb Ádám a meglepetésvendégünk.

Elolvasom 2022.03.10. 15:07

Vasárnap rajtol a Pécs-Harkány futóverseny

Legutóbb 2021. október 24.-én került megrendezésre a Pécs-Harkány futóverseny, idén, március 13.-án vasárnap,11 órakor ismét elrajtol a mezőny, a 25,6 km-es távra. Az esemény tavaly a járványhelyzet miatt került át az őszi időpontra.

Elolvasom 2022.03.08. 15:18