Éremeső a bonyhádi Atlétika Ligaversenyen

Két első és két második helyet szereztek a Bonyhádon rendezett korosztályos Nyilt Atlétikai Felkészülési és Ligaversenyen a PVSK atlétái.

Elolvasom 2022.08.19. 21:57

Nemzetközi versenyen szerepeltek a PVSK atlétái

A Győri Olimpiai Sportpark adott otthont a házigazda Magyarország mellett Csehország, Lengyelország részvételével rendezett U23-as válogatott viadalnak.

Elolvasom 2022.08.06. 14:20

Garamvölgyi Petra nem került döntőbe a világbajnokságon

Már a Kolumbiában zajló U20-as atlétikai világbajnokság első, hétfői napján nyolc magyar fiatalnak szurkolhattunk, köztük Garamvölgyi Petrának, a PVSK rúdugrójának.

Elolvasom 2022.08.02. 09:34

Garamvölgyi Petra elutazott a junior Világbajnokságra

Augusztus 1-7-ig Kolumbia lesz helyszíne az Junior Atlétikai Világbajnokságnak, amelyen a magyar válogatott tagjaként a hölgyek rúdugró mezőnyében ott lesz Garamvölgyi Petra a PVSK atlétája is.

Elolvasom 2022.07.30. 12:50

Garamvölgyi Petra nyerte a rúdugrást a válogatott viadalon.

Öt ország, Szlovákia, Csehország, Lengyelország, Magyarország és a házigazda Szlovénia részvételével rendeztek szombaton U20-as atlétika válogatott versenyt.

Elolvasom 2022.07.17. 12:54

Garamvölgyi Petra részt vesz a junior Világbajnokságon

Augusztus 1-7-ig Kolumbia lesz a helyszíne a Junior Atlétikai Világbajnokságnak, amelyen a magyar válogatott tagjaként, a hölgyek rúdugró versenyében ott lesz Garamvölgyi Petra a PVSK atlétája is.

Elolvasom 2022.07.12. 09:50

Garamvölgyi Petra és Lomb Ádám nyert a Magyar bajnokság második napján

Ragyogóan szerepeltek a PVSK atlétái a miskolci korosztályos atlétikai Magyar bajnokság második napján.

Elolvasom 2022.07.11. 09:43

Fritz László az U18-as Atlétika Eb-n versenyzett

A Jeruzsálemben rendezett Ifjúsági Atlétika Európa-bajnokságon részt vett Fritz László, a PVSK atlétája is. A 3000 méteres távon 22. helyen ért célba.

Elolvasom 2022.07.07. 09:06

Nagy Lujza bronzérmes az Atlétikai Balaton Bajnokságon

A Pápai Atlétikai Centrumban rendezett 63. Balaton Bajnokságon Nagy Lujza a PVSK atlétája a 800 m-es síkfutás versenyszámában harmadikként ért célba.

Elolvasom 2022.07.04. 08:08

Erát Dalma 5. lett a válogatott atlétikai viadalon

Erát Dalma első válogatottsága alkalmából az U18-as négyes viadalon hármasugrásban az 5. helyen végzett.

Elolvasom 2022.06.30. 10:25

Lomb Ádám Országos bajnokságot nyert

Taktikus versenyzéssel, hatalmas új egyéni csúccsal lett magyar bajnok Lomb Ádám 5000 méteren.

Elolvasom 2022.06.27. 09:50

Garamvölgyi Petra ezüstérmes a női rúdugrásban

Az MTK Budapest Lantos Mihály Sportközpontban zajlik a háromnapos verseny, amelynek második napján döntőket is rendeztek.

Elolvasom 2022.06.26. 09:16