Két első hely a budapesti Területi Atlétikai Bajnokságon

Az U16 - U14-es korcsoportok atlétikai versenyének második fordulójában szép eredményeket értek el a PVSK atlétái a budapesti Ikarus pályán.

Elolvasom 2022.06.19. 08:29

Egy ezüst és két bronzérem az U18-as Országos bajnokságon

A Szekszárdon rendezett 18 év alattiak Országos bajnokságán a PVSK atlétái egy ezüst és két bronzérmet szereztek.

Elolvasom 2022.06.13. 11:26

Garamvölgyi Petra első lett a Budapest Open-en

A kétnapos Budapest Open atlétikai verseny második napján, amely egyben Schulek Ágoston Emlékverseny is volt, Garamvölgyi Petra a PVSK rúdugrója 380 cm-es eredménnyel nyert.

Elolvasom 2022.06.05. 21:14

Lomb Ádám első helyet szerzett a Budapest Open-en

A kétnapos Budapesti Open első versenynapján, amely egyben Schulek Ágoston Emlékverseny is, a PVSK atlétája 3000-m-en remek teljesítménnyel, 8:27,02-es időeredménnyel nyert.

Elolvasom 2022.06.05. 10:08

Újabb bronzérem a Diákolimpián

Május 25-31 között rendezték meg Győrben az atlétikai Diákolimpia döntőjét.

Elolvasom 2022.06.03. 08:32

Egy ezüstérem a Kelet Kupa atlétikai versenyen

A hétvégén Debrecenben rendeztek Kelet Kupa néven atlétikai versenyt, ahol a PVSK is képviseltette magát.

Elolvasom 2022.05.29. 13:05

Nagy Lujza többször is dobogóra állt

A Diákolimpia U16 és U14 Területi Atlétikai Bajnokság 2022 - Centrum - 1. fordulóját rendezték Kecskeméten ahol a PVSK sportolója két alkalommal is dobogóra állt.

Elolvasom 2022.05.27. 10:01

Öt első hely a kecskeméti atlétikai versenyen

Remekeltek az U14 U16-os korosztályú versenyzőink a kecskeméti Atlétikai Centrumban rendezett Területi Atlétikai Magyar bajnokságon. A PVSK atlétái, öt első helyet szereztek.

Elolvasom 2022.05.23. 13:31

Ma lenne száz éves Solymossy Egon atléta

Sprinternek készült, végül kitűnő 400-as futó lett belőle. Már Londonban is rajthoz állhatott volna, de csak az 1952-es helsinki olimpián képviselhette hazánkat, és a PVSK-t.

Elolvasom 2022.05.18. 11:59

Atléta csapatunk bejutott az Országos Döntőbe

A Magyar Atlétikai Szövetség égisze alatt, de Győrben rendezett Atlétikai Magyar Csapatbajnokság elődöntőjében jól szerepeltek a PVSK atlétái, és bejutottak a szeptemberi, Debrecenben rendezendő Országos Döntőbe

Elolvasom 2022.05.16. 12:56