Érmek a Boróka Kupáról

Jól szerepeltek junior tájfutóink az idénynyitó nemzetközi versenyen. Szuromi Mátyás arany-, Szuromi Hanga pedig ezüstéremmel tért haza a Kaskantyún rendezett Boróka Kupáról.

Elolvasom 2018.03.09. 11:34

Edzőtábor után, idénynyitó verseny előtt

Háromnapos edzőtáborban vettek részt a PVSK ifjú tájfutói a hétvégén, amivel a következő, Kaskantyún rendezendő idénynyitó versenyre is készültek.

Elolvasom 2018.02.21. 10:52

Tájfutó edzőtábor Orfűn

Háromnapos edzőtábort szervezett egyesületünk Tájékozódási Futó Szakosztálya Orfűn. A felkészítésen pélmonostori tájfutók is részt vettek.

Elolvasom 2018.01.22. 15:00

Futással búcsúztatták az évet tájfutóink

Két évtizedes hagyomány, hogy a PVSK Tájfutói az év utolsó napján házi versennyel búcsúztatják az óévet. Idén félszázan álltak rajthoz.

Elolvasom 2018.01.03. 18:03

Baumholczer Máté a legjobbak között

Négy baranyai sportoló között egyesületünk tájfutója is bekerült a sportági szakszövetségek által jelölt legjobbak közé.

Elolvasom 2017.12.27. 08:50

Évet értékeltek a tájékozódási futók

Véget ért a tájékozódási futó bajnoki idény, az Országos Pontversenyben második helyet szerezték meg a PVSK versenyzői. Az évértékelőt ezúttal is a Mediterrán étteremben rendezték.

Elolvasom 2017.11.20. 13:51

Két bronzérem az Egyesületi Váltó Országos Bajnokságon

Két bronzérmet szereztek a PVSK tájfutóiból álló csapatok a Kiskunmajsán megrendezett Egyesületi Váltó Országos Bajnokságon.

Elolvasom 2017.10.25. 15:00

Kiváló eredmények a Tájfutó Egyéni OB-n

A legrangosabb kategóriákban PVSK-s győzelem született a hétvégi Normál távú Tájfutó Egyéni Országos Bajnokságon Kiskunságban.

Elolvasom 2017.10.23. 08:48

Három csapatunk lett országos bajnok tájfutásban

Három korosztályban nyertek országos csapatbajnoki címet a PVSK tájfutóiból álló csapatok a Szárligeten megrendezett kétnapos viadalon.

Elolvasom 2017.10.17. 09:06

Kiváló eredmények a Meteor Kupán

Taroltak tájfutóink a hétvégi Meteor Kupán: 10 aranyérmet és további 13 dobogós helyezést szereztek egyesületünk sportolói.

Elolvasom 2017.10.09. 18:22

Világkupa-döntőn jártak tájfutóink

Egyesületünk két tájékozódási futója, Szuromi Luca és Baumholczer Máté vett részt a svájci Grindelwaldban, Magyarországon szokatlan terepen megrendezett Világkupa-döntőn.

Elolvasom 2017.10.04. 12:43

Címvédés új helyszínen

Megvédte bajnoki címét a PVSK tájfutó junior sprint váltója a hétvégén rendezett országos bajnokságon, Gyulán. Egyesületünk sportolói egyéniben is szereztek érmeket.

Elolvasom 2017.09.19. 17:19