Keresés
Pécsi Vasutas Sportkör | Alapítva 1919-ben | 7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: [javascript protected email address]

Hírek

A Diákolimpia Országos Döntőn jártak sportlövőink

A Baranya, Somogy és Tolna vármegyei iskoláikat képviselő versenyzőink szép eredményeket értek el.

Ablonczy Orsolya, sportlövőink szakosztályvezetője ekképpen értékelt:

Hatalmas csapattal indultunk neki a 2022-23 évi Sportlövő Diákolimpia Országos Döntőjének. A versenyzőink közül többen is dobogóra állhattak. Szeretném kiemelni Baksics Dániel teljesítményét, aki sérülésből visszatérve az Országos Döntőn bizonyíthatott újra, és eredményével elnyerte a Baranya és Tolna Megyei Sportlövő Szövetség által 2018-ban alapított vándorserleget is. Egy évig őrizheti a díjat, majd a következő döntőn - mivel közben korcsoport váltás miatt már nem hozhatja el újra - tovább kell adnia a következő generációnak.

10m Zárt irányzékú légpuska 40 lövés lány V-VI. kcs:

5. Bozsolik Sarolta_2007_Bonyhádi Petőfi S. Evangélikus Gimn.: 385

10. Molnár Kata_2007_Baptista EJSZ Széchenyi I. Gimn.: 378

10m Zárt irányzékú légpuska 40 lövés fiú V-VI. kcs:

12. Bertalan Zolta_2007_Koch Valéria Gimnázium, Ált. Isk.: 383

10m Zárt irányzékú légpuska 20 lövés lány III-IV. kcs:

3. Hegedüs Abigél_2008_Kaposvári SZC Eötvös Loránd Műszaki Technikum: 192

6. Juronics Anna_2008_Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimn.: 189

11. Molnár Luca_2009_Szent Mór Iskolaközpont: 182

13. Friedrich Aliz_2011_Pécsi Református Kollégium: 179

14. Haász Janka_2009_Szent Mór Iskolaközpont: 178

20. Kovács Lotti_2009_Szent Mór Iskolaközpont: 171

Csapatban a Szent Mór Iskolaközpont csapata Diákolimpiai Bajnok: Molnár Luca, Haász Janka, Kovács Lotti

10m Zárt irányzékú légpuska 20 lövés fiú III-IV. kcs:

1. Baksics Dániel_2008_Pécsi Janus Pannonius Gimnázium: 192

15. Fodor Márton_2008_Pécsi Janus Pannonius Gimnázium: 176

10m Nyílt irányzékú légpuska 20 lövés lány III-IV. kcs:

39. Böndicz Miléna_2013_Bártfa utcai Ált. Iskola: 111

41. Ács Lili Janka_2008_PTE Gyakorló Ált. Iskolája és Gimn.: 109

10m Nyílt irányzékú légpuska 20 lövés fiú III-IV. kcs:

25. Költő Milán_2012_Pécsi Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.: 147

34. Kiss Máté_2010_Pécsi Jókai Mór Ált. Iskola: 139

57. Krausz Dávid_2012_PTE Gyakorló Ált. Isk. és Gimn. Deák F. Ált. Iskolája: 105

10m Nyílt irányzékú légpuska 20 lövés lány V-VI. kcs:

28. Baumstark Anna_2004_Baptista EJSZ Széchenyi I. Gimn.: 153 (78)

29. Bonnyai Tamara_2004_Baptista EJSZ Széchenyi I. Gimn.: 153 (74)

38. Kern Kíra Malvin_2004_Baptista EJSZ Széchenyi I. Gimn.: 142

45. Sasvári Boróka_2005_Baptista EJSZ Széchenyi I. Gimn.: 130

10m Nyílt irányzékú légpuska 20 lövés fiú V-VI. kcs:

6. Kovács Bálint_2004_Baptista EJSZ Széchenyi I. Gimn.: 169

38. Bogdán Attila_2005_Baptista EJSZ Széchenyi I. Gimn.: 147

41. Betlehem Gábor Máté_2006_Baptista EJSZ Széchenyi I. Gimn.: 144

49. Szabó Richárd_2004_Baptista EJSZ Széchenyi I. Gimn.: 134

Események

2023. június

    • h
    • k
    • sze
    • cs
    • p
    • szo
    • v
    • 29
    • 30
    • 31
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14
    • 15
    • 16
    • 17
    • 18
    • 19
    • 20
    • 21
    • 22
    • 23
    • 24
    • 25
    • 26
    • 27
    • 28
    • 29
    • 30
    • 1
    • 2

Nagyobb méret Következő hónap