Jól szerepeltek a PVSK sportlövői az országos bajnokságon

A hétvégi MSSZ Légfegyveres Országos Bajnokságon négy érmet szereztek a lövészeink.

Elolvasom 2024.03.18. 14:15

Hegedüs Abigél: sikeres szereplés az Európa-bajnokságon

Hegedüs Abigél, a PVSK rendkívül tehetséges és nagyon fiatal sportlövője nem tétlenkedik. A sikeres Európa-bajnoki szereplés után már a Százhalombattán megrendezett országos bajnokságon szerepel, a juniorok közöt, mindössze tizenhat évesen. Az ob első napján azonnal döntőbe is jutott.

Elolvasom 2024.03.14. 11:26

A TOP 10 versenyén és a Honvéd 75 Kupán indultak sportlövőink

A hétvégén, Budapesten, a Budapesti Honvéd SE Dózsa György úti létesítményében rendezték meg a II. EB válogató verseny.

Elolvasom 2024.01.10. 18:39

Nem pihennek sportlövőink

Két versenyen is lőállásba álltak lövészeink a hétvégén.

Elolvasom 2023.12.20. 09:48

Nagyszerűen szerepeltek a PVSK sportlövői a Postaverseny döntőjében

A 2023. évi Postaverseny döntőjét pénteken rendezték Budapesten, a Fehér úti Nemzeti Lőtéren. A PVSK sportlövő szakosztályából heten is bejutottak a húsz főből álló puskás döntő mezőnyébe.

Elolvasom 2023.12.04. 12:18

Nagyszerűen szerepeltek sportlövőink a serdülők országos bajnokságán

A Salgótarjánban megrendezett versenyről három országos bajnoki címmel, két ezüstéremmel, és három bronzéremmel tértek haza fiatal lövészeink.

Elolvasom 2023.11.27. 11:43

Két hétvége, két verseny, szép eredmények

Ahogy azt megszoktuk, sportlövőink számára szinte minden hétvége versenyzéssel telik. Nem volt ez másként a mögöttünk hagyott két hétvégén sem, fiatal lövészeink a lőállásokban töltötték a hétvégét.

Elolvasom 2023.11.20. 12:37

Népes csapat, remek eredmények, hasznos tapasztalatok a sportlövő Szeged GP-n

Sportlövőink három első, három második és négy harmadik helyet szereztek a hétvégi megmérettetésen.

Elolvasom 2023.11.07. 11:30

Három érem a Légfegyveres Országos Bajnokságról

A hétvégén, Budapesten rendezték az idei Légfegyveres Országos Bajnokságot, a 10 méteres versenyszámokban Ifjúsági, Junior és Felnőtt korcsoportokban.

Elolvasom 2023.10.25. 19:15

PVSK sportlövészet - nyolc érem az országos bajnokságon

A PVSK sportlövői igazán szépen szerepeltek az Ifjúsági és Felnőtt Tűzfegyveres Országos Bajnokságon, ahol három aranyérmet, egy ezüstérmet, és négy bronzérmet szereztek.

Elolvasom 2023.09.25. 17:02

Sportlövőink két bajnoki ezüsttel, két bronzzal és egyéni csúcsokkal tértek haza Komáromból

A PVSK Sportlövő szakosztálya hétvégén Komáromban versenyzett a Tűzfegyveres Junior Országos Bajnokságon.

Elolvasom 2023.09.04. 13:41

Sorra lőtték az egyéni csúcsokat sportlövőink Plzenben

A PVSK sportlövői közül nyolc versenyző a múlt héten a csehországi Plzenben vett részt az Olimpiai Reménységek Versenyén.

Elolvasom 2023.07.05. 14:55