Nagy pofonokat is adtak Szentlőrincen

A jövőre 100 éves PVSK az idén 100 éve született ökölvívó mesteredző évfordulós versenyére sok klub öklözője jött el, hogy tudása legjavát nyújtva tisztelegjen Géza bácsi emlékének.

Elolvasom 2018.10.20. 16:41

Bronzérem a Junior Ökölvívó Európa bajnokságon

Az Oroszországi Anapa-ban rendezett versenyen Samu Ferenc Péter a PVSK fiatal ökölvívója bronzérmet szerzett

Elolvasom 2018.10.15. 18:29

Első helyek az Országos Junior ökölvívó bajnokságon

A Gyöngyösön rendezett versenyen a PVSK két öklözője Kapuvári Bálint, és Samu Ferenc Péter aranyérmet szereztek.

Elolvasom 2018.09.15. 18:38

Sportnapon bemutatóztak a PVSK ökölvívói

A PVSK ifjú ökölvívói Borovics Zoltán edző vezetésével a szentlőrinci Sport-és Gyermeknapon vettek részt. A toborzó jellegű bemutatót sokan nézték meg.

Elolvasom 2018.09.01. 19:27

Két pécsi az Ökölvívó Ifjúsági Vb-n

A budapesti rendezésű világversenyen pécsi öklöző ugyan nincs jelen, de két edző, Alvics Gyula és Kovács Mária révén mégis képviselteti magát a PVSK.

Elolvasom 2018.08.24. 09:05

Sportág népszerűsítő bokszbemutató Csonkamindszenten

A sportbarátság, és nem utolsó sorban a boksz népszerűsítése ürügyén a PVSK- Szentlőrinc öklözői közül néhányan a Csonkamindszenti Sportnapon jártak.

Elolvasom 2018.07.30. 15:53

Kaptuk, de adtuk is a pofonokat Szombathelyen

Négy fiú és egy lány vett részt a Hauer Lajos Nemzetközi Ökölvívó emlékversenyen, a vasi megyeszékhelyen, ahol a pécsiek közül mindenki kitett magáért.

Elolvasom 2018.06.14. 03:43

Lukácsy Bence első lett a Jurisics Kupa ökölvívó versenyen

A Nemzetközi Ökölvívó Jurisics Kupa versenyt Kőszegen rendezték, ahol Lukácsy Bence bosnyák ellenfele ellen nyert, és aranyérmet szerzett.

Elolvasom 2018.06.04. 14:05

Bronzérem az Ökölvívó Marokkói Diákolimpián

A Marokkóban „Gimnasiade” néven fiataloknak rendezett Sportági Olimpián, Samu Ferenc Péter a PVSK junior ökölvívója bronzérmet szerzett.

Elolvasom 2018.05.08. 05:14

Ökölvívó bemutató, és Marokkói Diákolimpia

A PVSK négy fiatal öklözője a Szent György-napi Ünnepségek jegyében bemutatót tartott Pécs-Somogyban, a Falunap keretében. Samu Ferenc Péter Marokkóban szerepel.

Elolvasom 2018.04.29. 12:35

Száz százalékos siker az Olimpiai Reménységek Tornáján

Egerben rendeztek a serdülő és junior ökölvívók Olimpia Reménységek Tornáját, amelyen a junior válogatottban egy öklözőnk, Kapuvári Bálint is szerepelt, és nyert.

Elolvasom 2018.04.16. 14:00

Egy arany az Ökölvívó Utánpótlás Magyar Kupa versenyen

Tatán rendezték az Utánpótlás Magyar Kupa Ökölvívó bajnokságot, amelyen két PVSK-s versenyző is részt vett.

Elolvasom 2018.03.31. 16:45