Most nem csattantak nagy pofonok

Mármint a Laterum Hotel éttermében a Baranya Megyei Ökölvívó Szövetség által rendezett év végi díjkiosztó ünnepségén.

Elolvasom 2017.11.20. 07:29

Cservenka Róbert Prágában jeleskedett

Alvics Gyula a PVSK Ökölvívó Szakosztályának szakmai vezetője a következőket mondta versenyzője hétvégi sikeréről.

Elolvasom 2017.11.13. 15:19

Ez inkább bemutató volt, mint hasznos

Az ökölvívó társadalom évek óta próbálja közelebb vinni a sportágat a közönséghez. Ezért szerveznek bemutatókat, versenyeket a nagy bevásárlóközpontokban.

Elolvasom 2017.11.12. 12:56

Cservenka Róbert 5. lett az ifi ökölvívó Eb-én

A törökországi Antalya-ban zajló Ifjúsági Ökölvívó Európa bajnokságon a PVSK öklözője, Cservenka Róbert az 5. helyet szerezte meg 75 kg-ban.

Elolvasom 2017.10.26. 17:50

Nagy pofonok csattantak Szentlőrincen

Ezúttal Szentlőrincen rendezték a kiváló ökölvívó edző, Horváth Géza Emlékversenyét, immáron 17. alkalommal. Az eseményen díjakat is átadtak volt sikeres ökölvívóknak.

Elolvasom 2017.10.22. 07:09

Ökölvívó siker Dublinban

Jólszerepelt Írországban Samu Ferenc Péter, a PVSK ökölvívója. A hangulatos dublini esemény egyik főszereplőjét a Budapestről Pécsre tartó vonaton értem utol telefonon.

Elolvasom 2017.10.16. 12:50

Samu Ferenc Péter Országos Bajnokságot nyert

A Nagykanizsán rendezett Országos Serdülő Ökölvívó bajnokság döntőjében Samu Ferenc Péter csak egy menetet engedélyezett ellenfelének, ráadásul még egy különdíjat is elhozott.

Elolvasom 2017.10.01. 08:52

Cservenka Róbert Országos Ifjúsági Ökölvívó bajnok

Nagy sikert ért el Alvics Gyula tanítványa, a PVSK öklözője, Cservenka Róbert a Győrben rendezett Országos bajnokságon a dobogó legfelső fokára állhatott.

Elolvasom 2017.09.23. 14:38

Mindkét ökölvívónk első lett Kaposvárott

A somogyi megyeszékhelyen rendezték a Süllős Gyula Ökölvívó Emlékversenyt, ahol mindkét PVSK-s öklöző, Samu Ferenc Péter és Cservenka Róbert is első helyen végzett.

Elolvasom 2017.09.03. 06:15

Sülysápon vendégszerepeltek bokszolóink

A hétvégen rendezett Sülysáp Kupán a PVSK négy korosztályos öklözője vett részt Borovics Zoltán edző vezetésével. A megmérettetés országos felmérő verseny volt.

Elolvasom 2017.08.28. 15:05

Cservenka Róbert második lett Szabadkán

A szabadkai Golden Glove ifjúsági ökölvívó versenyen a döntőben izraeli ellenfelet kapott Cservenka Róbert, és nagy küzdelemben pontozásos vereséget szenvedett.

Elolvasom 2017.08.14. 14:04