Két harmadik hely a győri Serdülő Magyar bajnokságon

Három versenyzönk közül kettő bronzérmes lett a Serdülő Magyar Ökölvívó bajnokságon, Győrben. Romániában Samu Ferenc Péter második lett.

Elolvasom 2019.10.01. 06:05

Már az első is nagyon jól sikerült

Az utóbbi időben kissé megtépázott hazai ökölvívás megyei szintű acélos életjele a PVSK által első alkalommal rendezett, és sok résztvevőt felvonultató Baranya Kupa volt.

Elolvasom 2019.09.24. 06:50

Két első hely a jubileumi emlékversenyen

Kaposvárott rendezték a X. Süllős Gyula Emlékversenyt. A szabadtéri színvonalas műsor a kaposvári főtér nézőinek jó szórakozást, a pécsieknek pedig két első helyet hozott.

Elolvasom 2019.09.06. 07:36

Első hely az Eb válogatón

A Mezőkövesden rendezett.44. Matyó Kupa Nemzetközi Ökölvívó Serdülő EB válogató versenyen, egy első, és egy második helyet szereztünk.

Elolvasom 2019.07.03. 13:02

Cél, az olimpiai részvétel

Hobbisportolóként kezdte ökölvívó pályafutását mára már a női felnőtt mezőny nagy ígérete Horváth Zsófia, a vele készült interjúból az is kiderül, hogy a legfontosabb célja, kijutni a 2024-es olimpiára.

Elolvasom 2019.06.26. 07:39

Bronzérem a Bornemissza Ökölvívó Emlékversenyen

Egerben minden évben megrendezik a rangos mezőnyt felvonultató nemzetközi ökölvívó versenyt, amelyen az idén is indultak öklözőink.

Elolvasom 2019.06.17. 04:20

Bronzérem a Junior ökölvívó Eb-én

Harmadik helyen végzett Samu Ferenc Péter (60 kg) a PVSK öklözője a romániai Galati-ban rendezett Junior Európa bajnokságon.

Elolvasom 2019.06.04. 17:50

Baráti pofonok Kolozsvárott

PVSK ökölvívói közül négyen vettek részt a Kolozsvárott rendezett baráti Ökölvívó Gálán. A csapatot Lukács István vezette.

Elolvasom 2019.05.21. 08:56

Jól szerepeltek fiatal öklözőink Érden és Zágrábban

A serdülő és junior Utánpótlás Magyar Kupa küzdelmeit Érden rendezték, ahol a PVSK valamennyi versenyzője döntőbe került.

Elolvasom 2019.04.24. 15:15

Kaszáltak fiatal bunyósaink Nagyberkiben

Persze csak a ringben taroltak a PVSK ifjú bokszolói a 11. alkalommal Nagyberkiben rendezett Szalacska Kupán.

Elolvasom 2019.03.20. 08:22

Kapuvári Bálint döntő fölénnyel nyert

A budapesti Halassy Olivér Sportközpontban rendezett ifjúsági ökölvívó versenyen ismét remek siker született, Kapuvári Bálint megnyerte az Énekes emlékversenyt.

Elolvasom 2019.02.23. 13:54

Cservenka Robi megnyerte a Bocskai Ökölvívó Emlékversenyt

A jó körülmények között Debrecenben rendezett a 62.Bocskai István Nemzetközi Ökölvívó Emlékversenyen a PVSK öklözője Cservenka Róbert 75 kg-ban, aranyérmet szerzett.

Elolvasom 2019.02.09. 20:34