Magukat edzik és örömmel játszanak

Jól érzik magukat a pályán, imádják a kosárlabdát, és bár a mozgás a lényeg, azért a versenyszellem hamar előjön. Az újonnan alakult PVSK Edzők kosárcsapatának trénere, Iványi Dalma nagyon örül, hogy ismét a pályán van.

Elolvasom 2015.10.24. 12:58

Győzelemmel kezdett a PVSK Edzők

Egy izgalmakban gazdag mérkőzésen hosszabbítás után győzelemmel kezdte a szezont új csapatunk.

PVSK Edzők - Komló Sport KK 67-66 h.u. (10-18, 12-10, 11-9, 23-19, 11-10)
Horváth Judit Nyugati Liga. Pécs, PTE Babits Mihály Gimnázium 100 néző

Elolvasom 2015.10.20. 12:51

Ezúttal a Bólyi Kupát nyerték meg az Öregfiúk

Négycsapatos kispályás labdarúgó tornát rendeztek október 16-án Bólyban, ahol a PVSK szerezte meg az első helyet.

Elolvasom 2015.10.19. 19:32

PVSK Edzők - Új csapat alakult

Hétfőn megkezdi a bajnokságot az újjáalakult PVSK Edzők női kosárlabda csapata.

Elolvasom 2015.10.19. 16:01

Ezúttal jobb volt a DDGáz-Pécsbánya

Hazai győzelem született a pécsi helyi rangadón

Labdarúgó mérkőzés: DDGáz-Pécsbánya - PVSK 3-1 (1-1)
Öregfiúk Labdarúgó Megye I. Észak 6. forduló. Pécsbányatelep, E-On pálya 50 néző

Elolvasom 2015.10.19. 06:39

Vasutas siker Szerbiában

A hétvégén a PVSK III (Öregfiúk) csapata nemzetközi kosárlabda tornán vett részt.

Elolvasom 2015.10.13. 12:33

Minimális idegenbeli vereség

Gólszegény mérkőzésen hazai győzelem született.

Labdarúgó mérkőzés: Öregfiúk Santos SE - PVSK 1-0 (0-0)
Öregfiúk Labdarúgó Megye I. Észak 5. forduló. Sántos 50 néző

Elolvasom 2015.10.11. 11:52

Magabiztosan nyertek az öregfiúk

Gólgazdag meccsen, meggyőző PVSK győzelem született.

Labdarúgó mérkőzés: PVSK - Himesháza KSE 6-3 (3-1)
Öregfiúk Labdarúgó Megye I. Északi csoport 4. forduló. Pécs, PVSK Sporttelep 50 néző

Elolvasom 2015.10.07. 05:46

Hatvan év felettiek Öregfiúk Országos Labdarúgó Bajnoksága

Az MLSZ által életre hívott, és a PVSK által is felkarolt bajnokság legutóbbi fordulóját ismét Pécsett, a Gesztenyésben, a DD.Gáz pályáján rendezték.

Elolvasom 2015.09.28. 14:57

Ezüstérem a jubileumi kosárkupán

Az idén 20. alkalommal megrendezett Szamosi Nándor Kosárlabda Emléktorna nagy csatákat, és kiélezett küzdelmeket hozott. Az eseményen a következő eredmények születtek:

Elolvasom 2015.09.16. 10:06

Egy életen át kell játszani

A 60 év felettiek Országos Kispályás bajnokságát a Magyar Labdarúgó Szövetség indította el néhány évvel ezelőtt. A legutóbbi csoportküzdelmet a PVSK nyerte.

Elolvasom 2015.09.15. 06:05

Jubileumi emlékezés Szamosi Nándorra

A pécsi kosárlabdasport kiemelkedő alakja volt Szamosi Nándor, aki pályafutását játékosként és edzőként egyaránt a PVSK-ban kezdte, és ott is fejezte be. Edzőként a hölgyeknél és a férfiaknál is dolgozott, soha nem volt más egyesületnél, csak a PVSK-ban. Korszakos volt játékos, valamint tréneri tevékenysége is.

Elolvasom 2015.09.09. 07:06