Remekül helytálltak petanque-osaink a világbajnokságon.

Öcsit először kidobják, majd fémgolyókat dobálnak a közelébe, de még az is előfordulhat, hogy telibe találják és kipenderítik a pályáról. Öcsi mindezt szótlanul tűri. Hogy kicsoda öcsi? Miért tűri a sok megrázkódtatást? Az írás végén ezt is eláruljuk…

Elolvasom 2021.12.08. 10:52

Ezüsttel zártuk a bajnoki szezont

Négy év után az ötödik szezonban nem sikerült a címvédés a PVSK petanque versenyzőinek, az Ob-ről ezúttal egy ezüstéremmel, egy negyedik és egy ötödik hellyel tértek haza.

Elolvasom 2021.10.14. 10:13

Bajnoki ezüst és két újabb Vb résztvevő a Petanque szakosztályban

Mozgalmas hétvégéje volt petanqueosainknak, két versenyzőnk a triplett válogatott tagja lesz a világbajnokságon, ketten pedig bajnoki ezüstérmet szereztek.

Elolvasom 2021.10.07. 11:08

Ott lesznek a Vb-n a PVSK petanque versenyzői!

Magyarszéken rendezték a petanque világbajnokság hazai válogatóját, ahol a PVSK párosa, Tálosi Krisztián és Kutasi Péter kivívta a jogot, hogy részt vegyen a 2022-es dániai világbajnokságon.

Elolvasom 2021.09.30. 11:14

A PVSK versenyzője vitte el a vándorserleget

Hétvégén rendezték a Lauber Dezső Sportcsarnok parkolójában az 5. Egyéni Kupát, ahol a PVSK pétanque szakosztályának versenyzője, Kovács Zoltán nyerte a vándorserleget.

Elolvasom 2021.09.01. 11:12

Nem sikerült a címvédés

A csapatbajnoki cím ugyan Pécsre került, de a PVSK petanque versenyzői nem tudták megvédeni címüket, szoros csatában maradt alul csapatunk.

Elolvasom 2021.06.08. 14:15

Nem talált legyőzőre a PVSK csapata

Fordulatokban gazdag döntőben Tálosi Krisztián - Kutasi Péter párosa nyerte a bajnokságot.

Elolvasom 2021.06.01. 14:17

Újabb országos ranglista versenyen mérettetik meg magukat petanque-osaink

Címvédőként érkezik Tatabányára a PVSK együttese.

Elolvasom 2021.05.28. 18:05

Ötödik alkalommal kupagyőztes a PVSK párosa

A profi petanque-osok mellett amatőrök is részt vettek a Baranya Kupán.

Elolvasom 2021.05.11. 13:22

Sikerült a címvédés pétanque-csapatunknak

Szombaton Tatabányán, a Triplett Országos Bajnokságon szerepeltek pétanque-versenyzőink, ahol Tálosi Krisztiánék sikeresen megvédték bajnoki címüket, és aranyéremmel térhettek haza.

Elolvasom 2021.04.27. 07:56

Címvédőként utazunk Tatabányára

Triplett országos bajnokságon mérkőznek meg petanque-osaink

Elolvasom 2021.04.21. 15:59

A csapatbajnokság döntőjébe jutott pétanque-alakulatunk

Szombaton rendezték meg a Lauber Dezső Városi Sportcsarnok parkolójában az Egyesületek Országos Bajnoksága elnevezésű pétanque-verseny selejtezőjét, melyen a PVSK két csapattal képviseltette magát, ebből egy tovább is jutott a júniusi négyes döntőbe.

Elolvasom 2021.04.12. 16:37