A négyesdöntőbe jutás a cél

Hétvégén Pécsen rendezik meg a petanque csapat országos bajnokság selejtezőjét!

Elolvasom 2021.04.08. 15:08

Beindult a szezon a pétanque szakosztály számára is

Budapesten kezdte meg az idei év küzdelmeit pétanque szakosztályunk, és azóta több versenyen is részt vettek.

Elolvasom 2021.02.24. 13:44

Négy országos bajnoki cím, számtalan dobogó - a petanque szakosztály idei mérlege

Európában is magasan jegyzik, itthon pedig rendszeresen a ranglista élén áll a PVSK Petanque szakosztálya. A feje tetejére állt 2020-as esztendőben is sorra érték el a sikereket a PVSK petanque-osai, ahol elindultak ott dobogóra álltak versenyzőink. Tálosi Krisztián szakosztályvezetővel vontunk mérleget.

Elolvasom 2020.12.22. 11:21

Bajnoki címmel tértek haza a pétanque-osok Tatabányáról

Tatabányán rendezték meg a 2020. évi Duplett Országos Pétanque Bajnokságot, ahol a PVSK versenyzői újabb bajnoki címnek örülhettek.

Elolvasom 2020.09.27. 19:36

Két dobogós hely Szekszárdról

A IV. Szekszárd kupa – Fazekas Mária emlékversenyen vettek részt a hétvégén pétanque szakosztályunk versenyzői, melyen egy második és egy harmadik helyet szereztek meg.

Elolvasom 2020.09.23. 14:07

Bronzérem a vegyes páros bajnokságról

Mindkét PVSK-s petanque-csapat bejutott a szombati vegyespáros országos bajnokság elődöntőjébe, de egyiknek sem sikerült a fináléba verekednie magát, így egy harmadik és egy negyedik helyet szereztek.

Elolvasom 2020.09.06. 18:47

Kónya Dániel tenni akar a sporton belüli összefogásért

Népes és erős mezőnyben nyert nemzetközi duplett versenyt vasárnap Bécsben Kónya Dániel és Todenberg Roland. A döntőben honfitársukat, az Ausztriában játszó Federi Istvánt győzték le, akinek egy 15 éves osztrák korosztályos válogatott, Maris Newerkla volt a csapattársa. Kónya Dániel több nemzetközi sikert könyvelhetett el a közelmúltban, ezelőtt a lengyelországi Zywiecben 95 csapatos duplett mezőnyben lett ezüstérmes klubtársával, a szintén PVSK-s Gál Károllyal.

Elolvasom 2020.09.03. 15:38

Érmek Lengyelországból

Rangos lengyelországi versenyről térnek haza érmekkel petanque szakosztályunk tagjai. Triplettben első, párosban második helyezést értek el a jubileumi versenyen Zywiec-ben.

Elolvasom 2020.08.17. 15:42

Itthon tartottuk a Baranya Kupát!

A jubileumi tizedik Baranya Kupán ismét bebizonyították a PVSK petanqeosai, hogy az ország legjobbjai között vannak, Gál Károly és Kovács Zoltán nyerte a versenyt.

Elolvasom 2020.07.20. 11:40

Elmarad a Frankofón-kupa

A hazai szövetség tájékoztatása alapján elmarad a jövő hétvégére tervezett petanque Frankofón-kupa.

Elolvasom 2020.03.13. 09:32

A PVSK petanque versenyzői az ország legjobbjai

2018 áprilisában alakult a PVSK petanque szakosztálya, ahol a 20 fős csapat sorra szállítja a sikereket. Az országos ranglista első hat versenyzője közül öten egyesületünk tagjai.

Elolvasom 2020.03.02. 12:48