Az elmaradt mérkőzések hétvégéje

A felnőtt és az U19-es csapat mérkőzése is elmaradt. Ellenfeleink, a Pénzügyőr SE és a Siófok, lemondták a meccseket, mindkét esetben 3-0-ás PVSK győzelem született a zöld asztalnál.

Előbb a Siófok, csütörtökön este, majd a Pénzügyőr SE péntek délután... A Siófok, csütörtökön, még tett egy kósza kísérletet, hogy elhalassza a szombat délutánra tervezett U19-es meccset, de minden jószándékunk ellenére sem tudtunk beleegyezni a hirtelen jött halasztásba, hiszen nem úgy készültünk, hogy nem az eredeti időpontban játszuk le a találkozót, több játékosunk más programmal készült vasárnapra. Pénteken, 11 óra 45 perckor meg is kaptuk a határozatot, hogy a mérkőzés három pontját, 3-0 arányban a PVSK javára jóváírták. Nem kellett sokat várni a következő MLSZ határozatra, 14 óra 9 perckor érkezett: A Pénzügyőr SE lemondta a vasárnapra tervezett mérkőzést, az eredmény itt is ugyan az, három pont, 3-0 arányban a PVSK csapata javára jóváírva. Ennyire könnyen valószínűleg még nem szereztek pontot a lányok és minimális az esélye annak, hogy ez még egyszer megtörténjen. Nem mindennapi ugyanis, hogy két különböző csapat mondja le az ugyanazon hétvégére tervezett meccsét és éppen a mieink ellen.

A női labdarúgást a hétvégén így csak a PVSK U16-os csapata képviselte és mindössze öt perc hiányzott ahhoz, hogy a bajnoki év legnagyobb bravúrját hajtsák végre a lányok, ugyanis 75 percig tartották a döntetlent a tabellán harmadik helyet elfoglaló Airnergy együttese ellen. A télen szinte teljesen újjászervezett csapat még csak tanulja a labdarúgást, de ahogy a szép helytállás is bizonyítja, jó úton járnak.