Kosárlabda utánpótlás eredmények - 5.hét

Nyolc győzelem született a héten. Gratulálunk mindenkinek!

PVSK LEÁNY U18 A - BEAC ÚJBUDA KA/M 80-70 (8-21, 29-15, 19-16, 24-18)

2024.01.31. 15:00

Leány junior bajnokság - rájátszás

Szamosi Nándor Sportcsarnok, Pécs (Verseny utca 11.)

U18A: Csiki Hanna (14/3), Dömös Hédi (14/9), Emma Emelieze (16), Gyuró Roberta (8/3), Mayer Dorina (13), Séra Zsófia (7), Jászberényi Júlia (-), Simon Lídia (-), Bota Napsugár (-), Pirisi Eszter (2), Szabadi Lea (-), Sánta Gréta (6)

Debreceni Eszter: Borzalmasan kezdtük a mérkőzést, puhák voltunk, ritmustalanok. Egyáltalán nem találtuk önmagunkat. A második negyedre felébredtünk, bár innentől kezdve is sok hibával kosárlabdáztunk, de legalább a szívünk és az akaratunk megvolt. Biztos vagyok benne, hogy fogunk ennél sokkal szebben és jobban is játszani itt a rájátszás során! Ez a győzelem nagyon szép születésnapi ajándék volt mára, köszönöm a CSAPATNAK!!!

UNI GYŐR NKA - PVSK LEÁNY U18 A 90-56 (20-10, 24-20, 18-4, 28-22)

2024.02.04. 16:00

Győr, Egyetemi Edzőcsarnok

U18A: Csiki Hanna (28/6), Dömös Hédi (2), Emma Emelieze (2), Gyuró Roberta, Mayer Dorina (10), Séra Zsófia (5), Jászberényi Júlia (2), Bota Napsugár, Pirisi Eszter (3), Sánta Gréta (4)

Debreceni Eszter: 34 támadólepattanót engedtünk ellenfelünknek, amivel nagyon nehéz még jó mérkőzést is játszani... de azzal még nehezebb ha 4 játékost kipontoznak a kezdő ötösünkből...

KOZÁRMISLENY SE - PVSK LEÁNY U12 / U14B 45-72 (6-19;21-15;6-20;12-18)

2024.02.03. 08:30

Gyermek kupa

U12A: Baka Júlia, Egri Tziotziosz Elena (11), Eiter Csenge (1), Farkas Anna Róza (3), Kovár Bodza Réka (6), Kriszt Hédi (11), Pálvölgyi Natália (14), Szerecz Borka (7), Vági Zsófia, Kostyál Szilvia Sarolta (14), Papp Zsófia Szilvia (3), Molnár Enikő (2)

Pécsi Dorottya: A szezonban először igazi csapatként, magabiztosan álltunk pályára. Támadásban és védekezésben is tudtunk irányítani. Büszke vagyok a Lányokra, mindenki kitette szívét és lelkét a mérkőzésen!

PVSK LEÁNY U12 / U14B - NKA PÉCS LEÁNY A 49-67 (15-8;11-21;19-15;4-23)

2024.02.03. 12:00

U12A: Baka Júlia (6), Egri Tziotziosz Elena (13), Eiter Csenge, Farkas Anna Róza (4), Kovár Bodza Réka (2), Kriszt Hédi, Pálvölgyi Natália (4), Szerecz Borka (6), Vági Zsófia (3), Kostyál Szilvia Sarolta (8), Papp Zsófia Szilvia, Molnár Enikő (21)

Pécsi Dorottya: Sajnos volt két negyed a meccsen, ahol nem küzdöttünk és feladtuk, így nem tudtunk a végén egy szoros mérkőzést játszani. Legközelebb ezen javítani fogunk!

MONOK SE - PVSK LEÁNY U12 / U14B 25-79 (2-24,17-16,4-28,2-11)

2024.02.04. 15:00

NKA, Pécs

U12B: Bártfai Lilien, Jani Réka Borbála (5), Kajtár Emma (6), Kovár Bodza Réka (10), Majorosi Lili Fanni (2), Papp Zsófia (13), Popilla Réka Anna, Tonk Janka (6), Schván Adén, Boldizsár Levendula (9), Molnár Enikő (28), Löffler Annamária

Pécsi Dorottya: A mérkőzésen szép passzokkal játszottunk, jó volt nézni a lányok játékát!

PVSK LEÁNY U12 / U14B - NKA PÉCS SZÁSZVÁR 76-9 (17-0,23-7,14-2,22-0)

2024.02.04. 16:30

U12B: Bártfai Lilien, Jani Réka Borbála (11), Kajtár Emma (3), Kovár Bodza Réka (24), Majorosi Lili Fanni (4), Papp Zsófia (10), Popilla Réka Anna (1), Tonk Janka (1), Schván Adén (4), Boldizsár Levendula (5), Molnár Enikő (12), Löffler Annamária (1)

Pécsi Dorottya:Ezen a meccsen is erőfölényben voltunk, így egy jó hangulató mérkőzést tudtunk játszani. Várjuk a következő fordulót, hogy szorosabb meccseken is megmutathassuk a tudásunkat!

Férfi Kosárlabda Utánpótlás

BONYHÁDI KSR - PVSK FIÚ U18 AB 28-121 (6-33,12-25,0-37,10-26)

2024.02.03. 10:00

Fiú junior bajnokság

Városi Sportcsarnok Bonyhád

U18 A/B: Aradi Attila (26), Bodonyi Barnabás (10/6), Glück Patrik (13/3), Kohn Tamás (11/9), Földing Zalán (4), Galambos Gergő, Takács András István (16), Bunos Oleksandr, Kis-Balázs Szabolcs (12), Pálfalvi Botond (13/3), Rácz Gábor (10)

Mándity Marko: Örülök, hogy a csapat komolyan tudta venni a mérkőzést, ahogy azt kértem tőlük az öltözőben. A mérkőzés közbeni kitűzött célunkat sikerült teljesíteni, annak ellenére, hogy a kizárás ma is döcögött. Támadásban a labdát egész jól járattuk, ez mutatja, hogy 8-an is kétszámjegyű ponttal zártak. Gratulálok a fiúknak a Bonyhádnak pedig további sok sikert kívánok!

PVSK FIÚ U18 AB - KASI/B 58-77 (17-17,13-19,15-21,13-20)

2024.02.03. 17:00

U18 A/B: Szabó Damján (2), Bohár Bálint (6/3), Földing Zalán (6), Galambos Gergő (11/3), Takács András István (13), Kis-Balázs Szabolcs (9/3), Pálfalvi Botond (6), Galambos Gábor (5/3), Michael Nakhleh, Szerecz Boldizsár

Sponga Bence:Az első negyed, de akár még az első félidő után is szoros végjátékra számíthattunk. De amíg nem zárunk ki és nem játszuk tudatosan a játékainkat, hiába várunk a szoros végjátékra. Fiatal feljátszóinknak köszönjük a részvételt, a kevés felkészülési idő ellenére nagyon hasznos perceket töltöttek a pályán. Ellenfelünknek gratulálunk!

PVSK FIÚ U16 B - BASKET BAJA SE/B 56-50 (14-5, 14-10, 11-15, 8-17, 9-3)

2024.02.03. 14:30

Fiú kadett bajnokság

U16 A/B: Nagy Ádám (9), Bencze Bálint (2), Csökli Márton Attila (1), Gergely Domonkos (13/3), Henry Daniel Sanchez Rodriguez (6), Kriszt Konrád (5/3), Krizsics Milán, Kürti Bálint Zalán, Erdei Dániel, Muhvic Al Dominik, Rotter Zalán (14), Rédei Joel Patrik (6)

Drab Attila: A győzelem ellenére, nem lehetünk elégedettek. Támadásban lassan és körülményesen játszottunk. Védekezésben voltak jó periodusaink (kommunikációban), de amikor elfogy a szusz akkor mindent felvált a kapkodás. Mindennek ellenére gratulálok a fiúknak a győzelemhez.

TARR KSC SZEKSZÁRD A - PVSK FIÚ U12 AB 49-81 (7-20,18-14,12-25,12-22)

2024.02.04. 10:00

U12: Balog Dávid Benedek (4), Hőgye Pongrác Párisz (7), Jenczer Balázs Bence (7), Kajtár Ábel (5), Szakály Ádám (10), Kőrösi-Kanics Noé (4), Lánczos Lázár (18), Puszpán Csanád (4), Szakács Marcell (8), Szatmári Nimród (12), Veréb Olivér (2)

Mándity Marko: Legyőztük a mumust! Eddig akárhányszor találkoztunk a Szekszárdi lányokkal sajnos valamilyen oknál fogva nem sikerült úgy teljesítenünk, ahogy képesek lettünk volna rá. A mai mérkőzésen viszont minden összeállt, aminek össze kell, így sikerült győztesen elhagynunk a pályát. Gratulálok a fiúknak! Csak így tovább!

PVSK FIÚ U12 AB - DKKA PANDÁK 102-20 (31-8,19-6,28-2,24-4)

2024.02.04. 13:30

U12: Balog Dávid Benedek, Hőgye Pongrác Párisz (10), Jenczer Balázs Bence (8), Kajtár Ábel (5), Szakály Ádám (4), Kőrösi-Kanics Noé (13), Lánczos Lázár (26), Puszpán Csanád (17), Szakács Marcell (1), Szatmári Nimród (5), Veréb Olivér (13)

Mándity Marko: A 2. negyedben egy kicsit elvesztettük a fonalat, de ezt tudjuk be annak, hogy lehet megzavart minket a betömörülő védekezés. Az ígéret szép szó, ha betartják úgy jó. Fiúkkal kötött mérkőzés közbeni egyességünk értelmében, mindenki a vendégem egy sport szeletre, mivel teljesítették a kitűzött célt! Kajtár Ábelnek (100.pontot szerző játékosunk) és családjának pedig kellemes időtöltést kívánok a konyhában! Gratulálok a fiúknak a sikeres és eredményes hétvégéhez!

PVSK FIÚ U12 AB - BONYHÁDI KSE 37-54 (14-5,14-17,2-21,7-11)

Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Isk. és Gimnázium

U12B: Kádár Iván András (5), László Levente (6), Mátrai Marcell (5), Takács Dominik (5), Horváth Áron (8), Herendi Péter Ákos (2), Bozsogi Ábel (1), Cobor Kende Krisztián (1), Papp Szilas, Erdélyi Zalán (1), Weisz Péter (3)

Lenger Levente: Egy nagyon szép félidei kezdést sajnos egy nagyon gyenge második félidő követett. Amilyen agresszívan védekeztünk annyira elgyengültünk. Lefutottak minket, megvertek 1-1ben és még a támadásaink sem sikerültek. Ennek ellenére a legbosszantóbb az volt, hogy nem éreztem a srácokon a küzdeni, játszani akarást.

GYAKORLÓS MÁGUSOK - PVSK FIÚ U12 AB 48-18 (8-4,19-5,16-5,5-4)

U12B: Herendi Péter Ákos (2), Kádár Iván András (2), László Levente (2), Mátrai Marcell, Takács Dominik (3), Bozsogi Ábel, Cobor Kende Krisztián (2), Horváth Áron (6), Papp Szilas, Erdélyi Zalán (1), Weisz Péter

Lenger Levente: A Gyakorlós Mágusok elleni második meccsen sikerült összekapni magunkat és ismét hajtottak a srácok, voltak szép védekezések és támadások is, azonban nagyon sok dobásunk kimaradt. Nem sikerült átdobni a kaposvári lányok védelmét, fizikálisan erősebbek és nagyobbak voltak, viszont nem adták fel a srácok és küzdöttek ahogy ezt kértem is tőlük.