Kosárlabda Utánpótlás eredmények - 46. hét

BAJAI NKK - PVSK NKA U18-NB.I.B 66 - 64 (13-22, 21-12, 18-11, 14-19)

2021.11.19. 18:00

U18 Bajnokság, Baja

U18-NBIB: Bukovszky Kitti (10), Bunyik Lilian (11), Kalocsai Eszter, Schmidt Laura (15/6), Takács Panna (8), Temes Boróka (17/6), Kovácsfi Barbara (3/3), Orosz Olívia, Madarász Dorka, Mayer Dorina, Csiki Hanna

Debreceni Eszter: - Jól kezdtük a mérkőzést, jó volt a ritmusunk, fegyelmezettek és harcosak voltunk, sajnos miután a 2.negyedtől kezdve a mérkőzés végéig ellenfelünk beállt zónázni, ettől bepánikoltunk és képtelenek voltunk kosarat dobni, szétesett a védekezésünk, a kidolgozott helyzeteinket sem tudtuk bedobni. Megérdemelten nyert a Baja, mi ismételten mentálisan nem voltunk alkalmasak a győzelemre!

PVSK NKA U18/B - KOMLÓ SPORT KK 20-78 (8-25,1-19,5-22,6-12)

2021.11.20. 17:30

Leány Junior Regionális, PVSK Szamosi Nándor Sportcsarnok

U18B: Bogdán Anasztázia (4), Csoboth Anita, Farkas Fanni (3), Hegyi Zsófia (1), Kákai-Goóts Hanna, Laczkó Virág, Lenti Kincső (9), Reményi Anna (3), Révész Rubina, Madarász Dorka

Gyuró Dalma: - Nem akarunk felelősséget vállalni és félünk attól, hogy valamit elrontunk, pedig a hibáinkból csak tanulni lehet. Nem háríthatjuk a felelősséget 2-3 emberre egy mérkőzés alatt. Játszottunk már ennél jobb meccset a Komlóval, tudom, hogy a csapat többre lenne képes. Remélem ezt a következő mérkőzésen meg fogjuk tudni mutatni.

PVSK NKA U14 - GYAKORLÓ DSE 101-52 (24-10,31-10,22-12,24-20)

2021.11.20. 13:00

Regionális, NKA Pécs

U14: Gyenis Dalma (4), Kaszás Dalma Patrícia (6), Kőhegyi Sarolta Linda (15), Kónya Liza Anna (7), Németh Tamara Kíra (8), Strasszer Krisztina Szófia (2), Végh Nóra (4), Zsombéki Zita (2), Novreczky Csenge (29), Pirisi Eszter (18), Szerecz Blanka (4), Hőgye Paulina (2)

Tamás Nóra: - Gratulálok a csapatnak a győzelemhez. Örülök, hogy mindenki kellő játékpercet kapott és mindenki szerzett pontot ezen a mérkőzésen.

PVSK NKA U14- NKA PÉCS 53-81 (19-22, 13-14, 10-21, 11-24)

2021.11.20. 08:30

Regionális bajnokság, NKA Pécs

U14A: Novreczky Csenge (9), Pirisi Eszter (18 ), Hőgye Paulina

Tamás Nóra: - A mérkőzést jól kezdtük és az első félidőben egy szoros meccset játszottunk. Viszont a második félidőben, ahelyett hogy csökkentettük volna a hibáinkat, növeltük azok számát. Amint megtanulunk csapatként gondolkozni és csapatként viselkedni újra eredményesek tudunk lenni! A sok butaság miatt Mi vesztettük el a meccset !

PVSK NKA LEÁNY/A - GYKSE SZEKSZÁRD B 31-71 (6-16,10-15,5-18,10-22)

2021.11.21. 10:30

U11 Bajnokság, Nemzeti Kosárlabda Akadémia

U11A: Baka Júlia, Egri Tziotziosz Elena (4), Kutor Lili Anna (6), Loch Dominika (7), Martinovics Maja, Mitrovics Anna, Paizs Dóra Eszter, Perlaky Dominika (1), Szerecz Borka (13)

Pécsi Dorottya: - Ezen a meccsen is bátran játszottunk, dobtunk szép kosarakat sebességből. Támadásban sokszor labda nélkül még nem találjuk a helyünket, de ezen fogunk dolgozni. Védekezésben sokszor nem látjuk a labdát, de ezen is legközelebbre javítunk. Ügyesek voltak a lányok, örülök, hogy ilyen harcosak voltunk! Csak így tovább Fehértigrisek!

NKA PÉCS FIÚ A - PVSK NKA LEÁNY/A 78-10 (28-2,20-6,15-1,15-1)

2021.11.21. 09:00

U11A: Baka Júlia, Egri Tziotziosz Elena (2), Kutor Lili Anna, Loch Dominika (1), Martinovics Maja, Mitrovics Anna (3), Paizs Dóra Eszter (1), Perlaky Dominika (2), Szerecz Borka (1)

Pécsi Dorottya: - Az első negyed kivételével nagyot küzdöttek a lányok. A fiúkkal nem votlunk egy súlycsoportba, de nem adtuk fel, kemények voltunk. Büszkék vagyunk, hogy ilyen kitartóak voltunk! Csak így tovább Csajok!

Férfi Kosárlabda Utánpótlás

PVSK FIÚ U18 - ZALAKERÁMIA ZTE KK/A 73-95 (20:21, 15:34, 13:24, 25:16)

2021.11.20. 15:00

Fiú kiemelt junior bajnokság, Szamosi Nándor Sportcsarnok, Pécs,(7621Pécs, Verseny u. 11)

U18: Gróf Máté (21), Kiss Lajos Dávid (6), Lázár Dániel (13/6), Petz Milán (5), Ravasz Márk (14/6), Tiffán Lukács (-), Harka Szabolcs (4), Huszka Boldizsár Péter (7), Radó Ádám (3), Rozmer Bálint, Márkus Péter, Viszt Marcell

Juhász Olivér: - Az első negyedben emberfogás elleni játékunkkal elégedett vagyok. Fizikális hátrányunkat sikerült megfelelő agresszivitással ellensúlyoznunk. A negyed második felére a támadásunk sebessége is elérte az elvárt szintet. A második negyedtől egy bunker zóna ellen támadtunk. Sajnos nem sikerült sem betalálnunk megfelelő rendszerességgel kintről, sem feltörni a védelmet. Mivel rengeteg labdát adtunk el, sok esetben nem is volt esélyünk védekezni. Meg kell tanulnunk koncentrálni és jó döntéseket hozni, akkor is, amikor még van esélyünk megnyerni a mérkőzést.

PVSK FIÚ U16 - MAFC/A 51-87 (15-21, 13-14, 11-26, 12-26)

2021.11.21. 15:00

Fiú kiemelt kadett bajnokság, Szamosi Nándor Sportcsarnok, Pécs (7621, Pécs, Verseny u. 11.)

U16: Aradi Attila (4), Bodonyi Barnabás (3), Márkus Péter (7), Mogyorósi Balázs (10), Szathmáry Szilárd (4), Viszt Marcell (7), Zákányi Kristóf (4), Glück Patrik, Gyurka Dániel (3/3), Takács András István (9)

Szabó Gergely: - Más azt mondja ilyenkor, hogy ezt a meccset el kell felejteni. Pedig pont az ilyeneket nem szabad elfelejteni. Sajnos a motiváló, a figyelemfelkeltő, a nyugalomra intő, a dorgáló szavak sem hoztak ma változást. Remélem megértjük ebből, hogy hány fegyelmezetlenséget bírunk elviselni.

DOMBÓVÁRI KSA - PVSK FIÚ U11 32-113 (6-17,10-31,10-26,6-39)

2021.11.20. 12:30

Kenguru Kupa, 2. forduló, Szamosi Nándor Sportcsarnok, Pécs (Verseny utca 11.)

U11A: Baranyai Gergő (4), Guoth Bertalan (6), Lánczos Lázár (16), Papp Buda (12), Szalmásy Ákos (25), Zsilics Máté (25), Puszpán Csanád, Szegedi Bence Szilárd (7), Vida Ármin (9), Kosaras Áron (9)

Stranszky Bettina: - Két nagy arányú győzelmet arattunk. A lányok ellen kicsit bizonytalanul kezdtünk, túlságosan féltettük őket. Valamilyen szinten meg is maradt a meccs végéig, de azért sikerült iramot váltani. A dombóvári fiú csapat ellen ugyanazt kértem, mint az első meccsen, hogy fussunk, fussunk támadásban is és védekezésben is. Sikerült végrehajtani. A következő fordulóban már a régió legjobb csapataival mérjük össze az erőnket, készülünk tovább, nagy izgalommal várjuk!

PVSK FIÚ U11 - NKA PÉCS 132-29 (22-4,38-12,32-6,40-7)

2021.11.20. 09:30

U11A: Baranyai Gergő (20), Debreceni Ábel (11), Lánczos Lázár (9), Papp Buda (23), Szalmásy Ákos (13), Zsilics Máté (35), Szegedi Bence Szilárd (8), Szegedi Zsombor Márton (3), Hargitai-Fehér Kornél (3), Kosaras Áron (7)