Kosárlabda utánpótlás eredmények - 45.hét

Fiú és leány vonalon is junior sikerek, négyből négyet nyertek az U12-es csapataink a gyermek kupában, íme az elmúlt hét eredményei.

Női Kosárlabda Utánpótlás

UNI GYŐR KA - PVSK NKA LEÁNY U18A 82-85 (30-25,17-18,18-17,17-25)

2022.11.12. 15:00

Leány junior kiemelt bajnokság, Egyetemi kiscsarnok, Győr

U18A: Csiki Hanna (6), Dömös Hédi (1), Emma Emelieze, Futó Beatrix, Gyuró Roberta (13), Hőgye Petra (16/6), Kovácsfi Barbara (8), László Anna (4), Mayer Dorina (23/3), Séra Zsófia (2), Szanyi Borbála (12/3)

Bekk Zsanett: Az első félidő számunkra értékelhetetlen volt, sem támadásban, sem védekezésben nem találtuk a helyünket és csak káoszt okoztunk magunk körül. De jellemzően csapatunkra, nagyot harcoltunk a második félidőben és nagyon szép végjátékban, győztesen jöhettünk le a pályáról. Eddig minden mérkőzés első 3 percében aludtunk, most ezt elhúztuk 20 percen keresztül. Változtatnunk kell ezen, ha előrébb szeretnénk lépni. Számtalanszor olvassuk, sőt olykor használjuk is egy-egy sporttudósításban azokat a kifejezéseket, hogy: a szív, illetve az akarat diadala. Hát, ez az volt.

Gratulálok a lányoknak és mielőbbi felépülést kívánunk Ropinak és várjuk vissza!!!

KOMLÓ SPORT KK - PVSK NKA LEÁNY U18B 84-54 (26-18,12-11,27-15,19-10)

2022.11.11. 19:15

Leány junior bajnokság, Városi Sportcsarnok, Komló

U18B: Csoboth Anita (4), Kákai-Goóts Hanna (3), Laczkó Virág, Reményi Anna (7), Révész Rubina (8), Szabó Anna (13), Simon Lídia (11/3), Uherkovich Mira (8), Végh Nóra, Kis-Simon Cintia

Csutorás Fanni: - Ma nagyon nem a mi napunk volt, a mi oldalunkon sok eladott labda és kihagyott helyzetek voltak a mérkőzésen, amit az ellenfelünk ki is használt! Gratulálok a Komló csapatának a győzelemhez!

PVSK NKA LEÁNY U16 A - BEAC ÚJBUDA KA A 47-75 (12-14, 13-18, 13-19, 9-24)

2022.11.13. 12:00

Leány kadett kiemelt bajnokság

Szamosi Nándor Sportcsarnok, Pécs (Verseny utca 11.)

U16: Szücs Boglárka, Pirisi Eszter (5), Réger Adél, Kőhegyi Sarolta Linda, Ligner Boglárka (2), Simon Lídia, Uherkovich Mira (2), Dömös Hédi (16/9), Hőgye Petra (12), Szanyi Borbála (8), Jászberényi Júlia (2), Szabadi Lea

Debreceni Eszter: Egy félidőn keresztül nagyon szépen kosárlabdáztunk, látni lehetett, hogy mennyi munka áll a lányok háta mögött. Apró léptekkel haladunk, de szinte minden mérkőzésen bele tudunk olyan elemeket tenni a játékunkba amiket napról napra, edzésről edzésre tanulunk gyakorlunk. A mai meccsen az első két negyedben szépen össze is állt minden amit kértem. A harmadik negyedre fejben ettől el is fáradtunk, fokozatosan szétestünk. Nem vagyok elkeseredve, hiszen látszik a fejlődés, de még sokat kell dolgoznunk, hogy a céljainkat elérjük.

PVSK NKA LEÁNY U12 - KASI B 43-40 (5-14,20-8,8-10,10-8)

2022.11.12. 09:00

Gyermek Kupa, Gyakorló Általános Iskola, Kaposvár

U12: Baka Júlia (4), Egri Tziotziosz Elena (1), Fábián Fanni (6), Farkas Anna Róza (4), Mitrovics Anna (6), Nagy Kamilla Emma, Nagy Luca (5), Stehler Kincső Zsuzsanna (1), Szerecz Borka (8)

Pécsi Dorottya: - Gratulálok a Lányoknak! Megérdemelték ezt a győzelmet, sokat dolgoztunk érte. Ezen a mérkőzésen visszaköszönt, hogy az elmúlt 1 hónapban milyen keményen edzettünk. Voltak hibáink, amin dolgozni fogunk és legközelebb szeretnénk megint 2 meccset nyerni!

KNIPL KFT. BONYHÁDI KSE - PVSK NKA LEÁNY U12 29-40 (10-10,7-14,8-8,4-8)

2022.11.12. 10:30

U12: Baka Júlia (6), Egri Tziotziosz Elena (8), Fábián Fanni (6), Farkas Anna Róza (4), Mitrovics Anna (6), Nagy Kamilla Emma, Nagy Luca (5), Stehler Kincső Zsuzsanna, Szerecz Borka

Pécsi Dorottya: - Habár ismertük ellenfelünket, nehezen kezdtünk neki a mérkőzésnek. Sokszor saját dolgunkat nehezítettük meg a sok lépéshibával és a rossz helyen történő védekezéssel. Ennek ellenére büszke vagyok a lányokra, mert a meccs végére összekapták magukat és a sebességüknek és a harcosságuknak köszönhetően sikerült megnyerni a meccset.

Férfi Kosárlabda Utánpótlás

PVSK NKA FIÚ U18 - FALCO KC SZOMBATHELY U18/A 59-49 (13-8,21-13,13-13,12-15)

2022.11.13. 15:00

Fiú junior országos főtábla, Szamosi Nándor Sportcsarnok, Pécs (Verseny utca 11.)

U18: Harka Szabolcs, Huszka Boldizsár Péter, Radó Ádám, Rozmer Bálint, Viszt Marcell, Mogyorósi Balázs, Aradi Attila, Pallag Adrián, Bodonyi Barnabás, Gyurka Dániel, Szabó Damján, Vágó Máté

Szabó Gergely: -

AKMÉ KÖRMENDI TÖRPÖRDÖGÖK - PVSK NKA FIÚ U16A 105-37 (30-12, 24-10, 33-13, 18-2)

2022.11.08. 16:00

Fiú kadett országos főtábla, Rendészeti Sportcsarnok 9900 Körmend, Kandó Kálmán u. (Pályaválasztói jog csere!)

U16A: Fitus-Barics Dániel, Földing Zalán (1), Galambos Gergő (5/3), Kohn Tamás (6), Michael Nakhleh (4), Szabó Zoltán, Takács András István (6), Varga Sándor, Gyurka Dániel (5), Szabó Damján (10)

Stranszky Bettina: - Szomorú vagyok, mert amennyit előre léptünk az utóbbi időben, azt mintha törölték volna a fejekből. Amire felhívtam a figyelmet mérkőzés előtt, azt rendre nem valósítottuk meg...Nem tudom hol voltak a fejek, de nem Körmenden. Gratulálok ellenfelünknek, sok sikert nekik a továbbiakban!

PVSK NKA FIÚ U16B - KOZÁRMISLENY SE 77-91 (18-29,21-22,10-25,28-15)

2022.11.13. 17:30

Fiú kadett bajnokság, alsóház, Szamosi Nándor Sportcsarnok, Pécs (Verseny utca 11.)

U16B: Csátity Deján (5), Fodor Milán Tacitusz, Horváth Szilárd (16), Póla Áron (4), Rácz Gergely (4), Bohár Bálint (4), Bohár Marcell (16), Jaczó Zoltán (12), Michael Nakhleh, Szerecz Boldizsár (4), Varga Sándor (6), Majorosi Dániel (6)

Drab Attila: -

NKA PÉCS FIÚ/A - PVSK NKA FIÚ U12 57-73 (14-17; 18-22; 13-14; 12-20)

2022.11.13. 09:00

Gyermek Kupa, NKA, Pécs

U12: Papp Buda (9), Zsilics Máté (16), Baranyai Gergő (5), Szalmásy Ákos (10), Kosaras Áron (18), Kovács Péter, Lánczos Lázár (4), Puszpán Csanád (2), Szatmári Nimród (1), Szegedi Bence Szilárd (6), Szegedi Zsombor Márton, Vida Ármin (2)

Stranszky Bettina: - Örülök, hogy a pécsi gyerekek összecsaphattak, de sajnos mi nem hoztuk ellenük a legjobb formánkat. Dadogott a labda a kezünkben, pontatlanok voltunk, rengeteg ziccert hibáztunk. De a gyerekek nyerni akartak, így küzdöttek, csúsztak-másztak. Gratulálok ehhez a felfogáshoz a srácaimnak, minden máson dolgozunk tovább!

KASI/A - PVSK NKA FIÚ U12 45-75 (9-18; 17-15; 5-20; 14-22)

2022.11.13. 10:30

U12: Papp Buda (5), Zsilics Máté (16), Baranyai Gergő (11), Szalmásy Ákos (2), Kosaras Áron (6), Kovács Péter (3), Lánczos Lázár (7), Puszpán Csanád (1), Szatmári Nimród, Szegedi Bence Szilárd (4), Szegedi Zsombor Márton, Vida Ármin (20)

Stranszky Bettina: - KASI csapata ellen is játszottunk már sokkal jobban, de ma úgy néz ki küzdésből kellett vizsgáznunk. Sokkal jobban kellene koncentrálni a mérkőzés folyamán,mint ahogy mi tettük. A második félidőben pislákolt a fény az alagút végén, és végre felismerhető volt a csapatom a pályán. Gratulálok a Kaposvár csapatának, sokat fejlődtek. Mi pedig, megyünk tovább és csiszoljuk a tudásunkat.