Kosárlabda utánpótlás eredmények - 37.hét

Junior és serdülő sikerek a bajnoki selejtező mérkőzéseken, mutatjuk a hét lejátszott mérkőzés eredményét.

Női Kosárlabda Utánpótlás

PVSK NKA LEÁNY U18 A - SZOLNOKI MÁV SE 74-57 (21-13, 20-12, 19-16, 14-16)

2023.09.16. 16:00

Leány junior bajnokság

Budapest, Fóti úti iskola

U18A: Csiki Hanna (12), Dömös Hédi (4), Emma Emelieze (15), Futó Beatrix (3), Gyuró Roberta (9), Mayer Dorina (25/9), Séra Zsófia (-), Jászberényi Júlia (2), Ligner Boglárka (-), Bota Napsugár (4), Szabadi Lea (-)

Debreceni Eszter: Tudtuk, hogy minden mérkőzés fontos lesz, így jó volt látni a csapat hozzáállását, ahogy elkezdtük a mérkőzést. Fegyelmezettek és harcosak voltunk. Bár a második félidőben kissé leengedtünk, de egy pillanatra sem volt veszélyben a győzelmünk.

PVSK NKA LEÁNY U18 A - KISS LENKE KS 94-32 (30-4, 17-12, 23-12, 24-4 )

2023.09.17. 09:00

U18A: Csiki Hanna (16/6), Dömös Hédi (11/3), Emma Emelieze (5), Futó Beatrix (12), Gyuró Roberta (8), Mayer Dorina (18/6), Séra Zsófia (7), Jászberényi Júlia (3), Ligner Boglárka (7), Bota Napsugár (7), Szabadi Lea (-)

Debreceni Eszter: Kiemelkedő első negyed után is jó volt látni, hogy végig komolyan vettük a mérkőzést és öröm volt az is, hogy mindenki kapott perceket, amikkel szépen éltek is. Agresszív védekezéssel 47 labdát szereztünk, amiből könnyű indítás kosaraink voltak.

BEAC ÚJBUDA KA/M - PVSK NKA LEÁNY U18 A 58-48 (17-13, 13-17, 15-5, 13-13)

2023.09.17. 15:00

U18A: Csiki Hanna (9), Dömös Hédi (17/9), Emma Emelieze (2), Futó Beatrix, Gyuró Roberta (4), Mayer Dorina (10/3), Séra Zsófia (6), Jászberényi Júlia, Ligner Boglárka, Bota Napsugár, Szabadi Lea

Debreceni Eszter:

VASAS AKADÉMIA/A - PVSK NKA LEÁNY U14A 119-29 (38-8, 31-6, 24-4, 26-11)

2023.09.16. 10:00

Leány serdülő bajnokság

Szent Imre Gimnázium, Nyíregyháza

U14: Benkő Hanna (2), Albrecht Nóra (4), Kecskés Lotti (4), Keszthelyi Bianka, Nemes Luca Adél, Németh Nóra (6), Stefán Emma, Szalai Anna (2), Novreczky Hanga (4), Balogh Anna, Hőgye Paulina (2), Szerecz Blanka (5)

Hanti Daniella: Tudtuk, hogy a Vasas egy teljesen más ritmusban és szinten kosárlabdázik, amivel mi még nem tudunk versenybe szállni. Sajnos csak a negyedik negyedre hittük el hogy van keresni valónk a pályán, ezért első három negyedben a fejetlenség jellemezte a játékunkat, aminek meg is látszott az eredménye. Gratulálunk a Vasas Akadémiának!

NYÍREGYHÁZI KOSÁRSULI /A - PVSK NKA LEÁNY U14A 67-71 (26-26, 18-18, 9-14, 14-13)

2023.09.16. 18:15

U14: Benkő Hanna, Albrecht Nóra (6), Kecskés Lotti (5), Keszthelyi Bianka, Nemes Luca Adél, Németh Nóra (10), Stefán Emma, Szalai Anna (4), Novreczky Hanga (2), Balogh Anna, Hőgye Paulina (19), Szerecz Blanka (25)

Hanti Daniella: A délelőtti fejetlenséget leváltotta a teljes koncentráció, küzdeni akarás, mind védekezésben és támadásban is mindenki beletette a 100%-ot. Végre elhitték a lányok is, hogy igenis ha keményen dolgoznak, megőrzik a higgadtságukat és csapatként küzdenek, ilyen eredményeket tudnak elérni. Nagyon büszke vagyok a lányokra, mert azt kértem tőlük a hétvége előtt, hogy élvezzék a játékot, játszanak jó meccseket hogy jó szájízzel jöhessünk haza és ezt meg is tudták valósítani.

PVSK NKA LEÁNY U14A - SZOLNOKI SPORTCENTRUM/A 100-23 (30-10, 24-3, 17-6, 29-4 )

2023.09.17. 09:30

U14: Benkő Hanna, Albrecht Nóra (12), Kecskés Lotti, Keszthelyi Bianka (7), Nemes Luca Adél (4), Németh Nóra (16), Stefán Emma, Szalai Anna, Novreczky Hanga (8), Balogh Anna (2), Hőgye Paulina (24), Szerecz Blanka (27/3)

Hanti Daniella: Négy negyeden keresztül, fegyelmezetten és agresszíven játszottunk, de látszott azért, hogy a tegnapi nagy hajrában mindenki elfáradt, amit mára még nem sikerült kipihenni teljesen. Nagyon örültem, hogy a mérkőzést kellő komolysággal játszottuk végig és hogy mindenki maximálisan kihasználta a kapott perceket.

Férfi Kosárlabda Utánpótlás

ZSÍROS AKADÉMIA KŐBÁNYA/A - PVSK NKA/A 80-56 (21-19, 16-9, 21-11, 22-17)

2023.09.17. 11:30

U18 bajnokság selejtező

Budai Sport Központ

U18 A/B: Márkus Péter, Mogyorósi Balázs, Aradi Attila, Bodonyi Barnabás, Szabó Damján, Vágó Máté, Fitus-Barics Dániel, Szabó Zoltán, Takács András István, Kis-Balázs Szabolcs , Kovács Márton András , Rácz Gábor

Szabó Gergely: Nagyjából 9-10 percig történt az a pályán, amit tudunk. Ez egy meccsen is kevés, ám nekünk három meccs kellett hozzá. Sajnálom nagyon.