Megyei futsal bajnok az U13-as csapatunk

Veretlenül nyerte meg a megyei futsal utánpótlás bajnokságot a PVSK U13-as csapata. A vasárnapi, harkányi döntőben is magabiztos játékkal rukkoltak elő, és megérdemelten nyertek.

Elolvasom 2018.02.26. 12:46

Bejutott a megyei futsal-döntőbe U13-as csapatunk

Veretlenül nyerte meg selejtezőcsoportját a PVSK U13-as együttese. A korosztályánál zömében egy évvel fiatalabb játékosokból álló csapat a hétvégén a harkányi döntőben szerepel.

Elolvasom 2018.02.21. 14:30

Lezárult a csoportkör a megyei utánpótlás futsal bajnokságban

Öt korosztályban hat csapatunk szerepelt a hétvégén a megyei utánpótlás futsal bajnokságban. U11-es gárdánk gólrekordot döntött, U13-as csapatunk pedig döntőbe jutott.

Elolvasom 2018.02.18. 21:56

U11: Tornagyőzelem a Dél-Zselic Kupán

Veretlenül nyerte meg a Dél-Zselic Kupát egyesületünk U11-es labdarúgó csapata. A nemzetközi teremtornára az ország minden részéből érkezetek korosztályos csapatok.

Elolvasom 2018.02.12. 14:37

Utánpótlás Futsal Bajnokság – hétvégi eredmények

A PVSK U15-ös együttese szerepelt ezen a hétvégén a megyei utánpótlás futsal bajnokság aktuális játéknapján Kozármislenyben. Ezúttal két győzelem a mérleg.

Elolvasom 2018.02.12. 07:25

Továbbképzést tartottak a labdarúgóedzők

Lóczi István, Pro licenccel rendelkező labdarúgó edző tartott elméleti és gyakorlati továbbképzést a PVSK és a meghívott utánpótlásedzők számára.

Elolvasom 2018.02.09. 18:09

Folytatódott a Futsal Utánpótlás Bajnokság

Ismét potyogtak a gólok a Baranya Megyei Labdarúgó Szövetség utánpótlás futsaltornáin. A hétvégén három korosztályban négy csapatunk lépett pályára. Négyen mesternégyest értek el.

Elolvasom 2018.01.28. 22:07

Bevette Kaposvárt U11-es labdarúgócsapatunk

Tornagyőzelemmel folytatta idei jó teremtorna-szereplését a PVSK U11-es labdarúgócsapata. Ezúttal a Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia által szervezett kupát nyerték meg.

Elolvasom 2018.01.28. 09:10

U13: Második hely az akadémiai teremtornán

A kiemelt bajnokságban szereplő, akadémiai ellenfelekkel mérhette össze tudását U13-as labdarúgócsapatunk a Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia somogyjádi teremtornáján.

Elolvasom 2018.01.22. 17:44

Futsal U19: három vereség

Folytatódott a megyei utánpótlás futsal bajnokság. Egyesületünk korosztályos csapatai közül az U19-es együttes játszott a hétvégén, Bólyban, kevés sikerélménnyel.

Elolvasom 2018.01.21. 22:11

Futsal utánpótlás bajnokság – második játéknap

Három helyszínen négy korosztályos csapatunk lépett pályára a megyei utánpótlás futsal bajnokság második játéknapján.

Elolvasom 2018.01.14. 21:10

U11: egy nap két torna

Két teremfoci tornán is részt vett egyesületünk U11-es labdarúgócsapata. Horvátországban veretlenül szerepelt a csapat, Kozármislenyben pedig ezüstérmet szerzett.

Elolvasom 2018.01.14. 10:45