PVSK-Veolia: Nyerni akarunk!

Az Alba Fehérvár ellen egy hete rossz sorozatot sikerült megszakítanunk, most pedig idegenbeli mérlegünket szeretnénk javítani Sopronban, a 15. forduló mérkőzésén.

Elolvasom 2019.01.11. 17:52

Pongó a 14. forduló magyar csapatában

Lejátszották az alapszakasz 14. körét a férfi kosárlabda élvonalban. A BB1.hu összeállította a forduló csapatait a VAL-értékek alapján. A PVSK-Veolia irányítója is bekerült a legjobbak közé.

Elolvasom 2019.01.10. 10:29

Magyar Kupa: A legjobb csapatot kaptuk

A február 14-16 között, Győrben megrendezésre kerülő Zsíros Tibor Férfi Kosárlabda Magyar Kupa nyolcas döntőjében a Szolnokot kaptuk ellenfélnek a negyeddöntőben.

Elolvasom 2019.01.09. 08:19

A címvédő ellen kezdjük a Magyar Kupát

Budapesten megtörtént a Férfi Kosárlabda Magyar Kupa sorsolása, a negyeddöntőben a Szolnoki Olaj lesz az ellenfelünk. Nehezebb párosításunk nem is lehetne a címvédőnél.

Elolvasom 2019.01.08. 11:30

A végjátékban teljesen szétestünk

NB I. B-s együttesünk a bajnokság Piros csoportjának egyik élcsapata ellen játszott Budapesten.

BKG-Príma SE - PVSK-Kronosz Kiadó 98-66 (27-18, 21-18, 23-19, 27-11)
Férfi kosárlabda NB I. B. alapszakasz, 14. forduló. Budapest, MTK Kosárlabdacsarnok

Elolvasom 2019.01.06. 16:02

Nehéz évkezdés lesz

NB I. B-s együttesünk a PVSK-Kronosz Kiadó a bajnokság Piros csoportjának egyik élcsapata, a BKG-Príma SE vendége lesz vasárnap este, Szigetszentmiklóson.

Elolvasom 2019.01.06. 07:42

Nagyon fontos győzelmet arattunk

Szoros és izgalmas meccset játszottunk az Alba Fehárvár ellen a 2019-es év első bajnokiján, végül legyőztük ellenfelünket – ebben a bajnoki kiírásban már másodszor!

Pécsi VSK-VEOLIA - Alba Fehérvár 78-73 (29-15, 15-23, 12-14, 22-21)
Férfi Kosárlabda NB I. alapszakasz, 14. forduló. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok, 1900 néző

Elolvasom 2019.01.05. 19:12

PVSK-Veolia: Az Alba ellen nyitjuk az évet

A 2019-es esztendő első bajnokiján hazai pályán játszunk, méghozzá most szombaton az Alba Fehérvár ellen. Horti szerint az utóbbi hetek vereségei után javítani szeretne a csapat.

Elolvasom 2019.01.03. 17:20

Kedden sorsolnak a Magyar Kupában

Melyik csapat lesz a PVSK-Veolia negyeddöntős ellenfele, és hol lesz a férfi kosárlabda nyolcas döntő helyszíne? Minden kiderül január 8-án a keddi sorsoláson.

Elolvasom 2019.01.03. 13:43

Horti a 13. forduló magyar csapatában

Lejátszották az alapszakasz 13. körét a férfi kosárlabda élvonalban. A BB1.hu összeállította a forduló csapatait a VAL-értékek alapján. A PVSK-Veolia válogatott centere is bekerült a legjobbak közé.

Elolvasom 2018.12.31. 14:47

Nem jöttek be a dobásaink

Gyenge dobószázalékot fogtunk ki ma a DEAC ellen, így a Boriszov vezérelte hajdúságiak legyőzték csapatunkat. A vereség ellenére biztosítottuk helyünket a Magyar Kupa nyolcas döntőjében.

DEAC - Pécsi VSK-VEOLIA 74-58 (25-13, 14-13, 22-13, 13-19)
Férfi Kosárlabda NB I. alapszakasz, 13. forduló. Debrecen, Oláh Gábor Sportcsarnok, 1300 néző

Elolvasom 2018.12.30. 18:51

PVSK-Veolia: Debrecenben zárjuk az évet

A DEAC vendégei leszünk vasárnap este, az alapszakasz első körének utolsó fordulójában. A győzelemre a Magyar Kupa-szereplés miatt is nagy szükség lenne.

Elolvasom 2018.12.29. 15:10