PVSK-VEOLIA - Egis Körmend 80-84 (22-29, 20-19, 19-20, 19-16)

• 2022.02.05. 18:00
  • NB I. A CSOPORT, 21. forduló
  • Lauber Dezső Sportcsarnok, Pécs

PVSK-Veolia: Meleg Gergő Zoárd (7), Veljko Brkic (30/6), Bíró Olivér (6), Farkas Dániel, Goldring Gergő, Hőgye Patrik, Illés Máté (2), Ivosev Tamás (18), Michael Bryson (12/3), Popadic Miljan, Samajae Haynes-Jones, Kenneth Anthony Carpenter (5/3)

Andrija Csirics: - Az egyik probléma az volt, hogy az elején kaptunk nyolc triplát, mi pedig csak egyet dobtunk. Próbáltuk megállítani őket, de végül ott hagytuk üresen az ellenfelünket a vonalon. Nem értem miért történt ez, lassúak voltunk. Dobtak nyolc hármast és nem is tűnt nagynak a különbség a félidőben, 6-8 ponttal vezettek, aztán megpróbáltunk úgy visszatérni a pályára, hogy megtaláljuk az embert, aki kívülről eredményes. Brkics, Toma (Ivosev) jól játszottak, megtalálták a jó megoldásokat, de így senki nem győzi negyven percen keresztül. Nem volt meg a kellő energia, felébredtünk megint 3-4 perccel a vége előtt, de ez nem elég. Azt az energiát kellene az egész csapatnak az egész mérkőzésen tartania. Legfőképpen egy ilyen csapattal szemben, mint a Körmend.