PVSK-Veolia - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 102-85 (28-20, 25-27, 17-24, 32-14)

• 2020.12.16. 18:00
  • Tipppmix Férfi NBI. A (ZÁRT KAPUS)
  • Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok

Bár voltak pillanatok, amikor kellett izgulnunk, pazar utolsó negyedbeli teljesítményünknek köszönhetően simán vertük meg a Kecskemétet hazai pályán.

Dragan Alekszics: - Tudtuk, hogy frissek lesznek a vendégek az első 20-30 percben, mert már régóta nem játszottak. Próbáltuk a meccs elejétől nyomás alá helyezni őket, hogy egyre fáradtabbak legyenek. Volt, amikor ez sikerült, és volt, amikor kevésbé, ezért egál meccs alakult ki. Az utolsó negyedre elfáradtak, mi viszont magas szinten tudtuk tartani a védekezésünket, és ezzel nyertünk. Gratulálok a játékosaimnak! Négy-öt meccset játszottunk tíz nap alatt, ami nem egyszerű. Gratulálok a Kecskemétnek is, jól játszottak a hosszú szünet után, főleg az első 30 percben, csak a végére fáradtak el. Sok sikert kívánok nekik a szezon folytatásában!