A hétvégén rendezték a hosszútávfutók országúti 10 km-es Országos bajnokságát Szombathelyen, ahol a PVSK versenyzője, Freierné Kovács Dóra egyéni csúccsal 13. lett
Miközben a szombathelyi viadalt értékeltük Freier Balázzsal, egy másik eseményről is érkezett egy kellemes híradás:
- Tudni kell, hogy ez a verseny nem a stadionban, hanem az országúton zajlik. Ezért nehezebb is, hiszen itt váratlan kanyarok, szintkülönbségek, járdák is lehetnek a talajon. Mi az egyéni csúcs megdöntésére törekedtünk, és ez sikerült is Dórinak. Az új egyéni rekordja 38:58. Végig jó tempót diktált, és az erős hazai mezőnyben előkelő helyen végzett. Örülök a sikerének, mert sokat dolgoztunk ezért az egyéni csúcsért.
És egy másik jó hír is érkezett most, Szabó Tünde egy Nemzetközi Maraton versenyen Varsóban, a 6. helyen végzett.
Hölgyeink tehát jól szerepeltek a hétvégi rendezvényeken. A következő hét végén a pécsi Csúcstámadáson veszünk részt, de részleteket még nem tudok, még a részünkről indulók száma sem végleges - mondta el a Szombathelyről Pécsre tartó edző, Freier Balázs.
Nyilas László
Események
2025. október
-  - h
- k
- sze
- cs
- p
- szo
- v
 
-  -  29
-  30
-  1
-  2
-  3
-  4
-  5
 
-  
-  -  6
-  7
-  8
-  9
-  10
-  11
-  12
 
-  
-  -  13
-  14
-  15
-  16
-  17
-  18
-  19
 
-  
-  -  20
-  21
-  22
-  23
-  24
-  25
-  26
 
-  
-  -  27
-  28
-  29
-  30
-  31
-  1
-  2
 
-  
