Újra sínen a PVSK ÖTYE

A múlt heti kisiklást követően újra pályára állt a PVSK ÖTYE. A kosárlabda akadémiánk edzőiből és korábbi játékosaiból álló csapat keddi győzelmével vezeti a bajnokságot.

Elolvasom 2020.02.19. 20:37

Parázs meccset nyertünk

Kissé tartalékosan felállva, egy nagyon feszült és a végletekig izgalmas meccset sikerült megnyernünk.

PEAC II. - PVSK III. Öregfiúk 67-72 (9-15, 21-23, 17-17, 20-17)
Férfi kosárlabda Egyed Mihály Megyebajnokság. Pécs, Nagy Lajos Gimnázium tornacsarnok

Elolvasom 2020.01.23. 08:01

Taktikus játék, magabiztos győzelem

Az első negyed pazar játékának köszönhetően magabiztos győzelmet arattunk, ezzel a tabella második helyén állunk a megyebajnokságban.

Mecsek SE Öregfiúk - PVSK III. 57-74 (9-23, 11-10, 19-23, 18-18)
Férfi kosárlabda Egyed Mihály Megyebajnokság. Pécs, Nagy Lajos Gimnázium csarnok

Elolvasom 2020.01.15. 08:52

Eszéken jártak az Öregfiú labdarúgók

A PVSK 60 év feletti kispályás labdarúgó csapata sportbaráti meghívásra a horvátországi városban, Eszéken, nemzetközi tornán vendégszerepelt.

Elolvasom 2020.01.13. 09:45

Sikeres veterán teremlabdarúgó torna a centenárium jegyében

A PVSK centenáriumi rendezvénysorozatának egyik eseménye a hatcsapatos Nemzetközi Veterán Teremlabdarúgó Torna volt, amelyet a hétvégén a PVSK Verseny utcai új csarnokában rendeztek.

Elolvasom 2019.11.23. 19:02

Centenáriumi Veterán teremlabdarúgó torna az összetartozás jegyében

A PVSK 100. születésnapját és a rendszerváltás 30. évfordulóját hat csapatos veterán labdarúgó teremtorna megrendezésével ünnepli a PVSK és az Országos Veterán Labdarúgó Sport Egyesület.

Elolvasom 2019.11.19. 19:15

A PVSK Öregfiúk labdarúgó csapata megkezdte bajnoki szereplését

A Dél-dunántúli Régió 58 év feletti kispályás labdarúgó Ob PEAC pályán rendezett évadnyitó fordulóján, a PVSK labdarúgó csapata a harmadik helyen végzett.

Elolvasom 2019.09.23. 08:47

XXIV. Szamosi Nándor Emléktorna

A hétvégén huszonnegyedik alkalommal rendeztük meg a Szamosi Nándor Emléktornát.

Elolvasom 2019.09.18. 18:11

Országos Döntőn szerepelt a PVSK Öregfiúk labdarúgó csapata

A 60 év feletti Kispályás labdarúgó bajnokság Országos Döntőjén, amelyet Budapesten rendeztek, a Dél-dunántúli Régióból a PVSK labdarúgó csapata vett részt.

Elolvasom 2019.06.24. 13:46

Dobogón a PVSK Öregfiúk

A megyebajnokságban nehéz szezonon vagyunk túl, ezért a bronzérem is szépen csillog.

Mecsek SE - PVSK III. 69-75 (24-12,15-20,13-18,17-25)
Férfi kosárlabda Egyed Mihály Megyebajnokság, bronzmérkőzés. Mohács, Városi Sportcsarnok

Elolvasom 2019.05.31. 06:56

Országos döntőben a PVSK Öregfiúk kispályás labdarúgó csapata

A Dél-dunántúli Régió 58 év feletti Kispályás labdarúgó Ob legutóbbi fordulóját Komlón rendezték, itt a PVSK labdarúgó csapata első lett, és ezzel bekerült az Országos döntőbe.

Elolvasom 2019.05.25. 12:47

Bronzérmes lett a PVSK-ÖTYE

Harmadik helyen zárta a Horváth Judit Női Megyei Bajnokságot a PVSK együttese. A komlói négyes döntőn a Szekszárd elleni vereség után a házigazdákat verték Iványiék a bronzéremért.

Elolvasom 2019.05.20. 08:04