Vadász Kitty első helyet szerzett a Szenior Magyar Bajnokságon

Budapesten, az Ikarus pályán rendezett eseményen a 45 év felettiek női mezőnyében 150 cm-es eredménnyel Magyar Bajnok lett a PVSK magasugrója, Vadász Kitty.

Elolvasom 2022.08.30. 10:44

Veterán bajnokság: győztest hirdettünk

Még két elmaradt mérkőzést pótolni kell, de a sorrend már nem változhat.

Elolvasom 2022.06.15. 14:22

Veterán bajnokság 50+ az elmaradt mérkőzések pótlása

Fontos információ: ekkor pótoljuk az elmaradt mérkőzéseket.

Elolvasom 2022.06.11. 08:56

Vadász Kitty szenior magasugró első lett az ausztriai válogatott viadalon.

Öt ország, Ausztria rendezőként, Csehország, Magyarország, Szlovénia és Horvátország vett részt a Leibnitzben rendezett 9. országok közötti szenior atlétikai válogatottak versenyén. A magyar csapat 277,5 ponttal a harmadik helyen végzett.

Elolvasom 2022.05.29. 08:20

Veterán bajnokság 50+ 15. forduló

Nem született meglepetés a 15. fordulóban, továbbra is tíz pont a Tomor Bt. előnye.

Elolvasom 2022.05.05. 11:46

A PVSK harmadik lett a kispályás labdarúgó fordulóban

A harmadik állomással folytatódott az egy "Egy életen át kell játszani" néven futó országos kispályás labdarúgó bajnokság, a PVSK pályán rendezett eseményen csapatunk a harmadik helyet szerezte meg.

Elolvasom 2022.05.02. 07:19

A PVSK pályán folytatódik kispályás labdarúgó bajnokság

A PVSK pályán a harmadik fordulóval folytatódik az egy "Egy életen át kell játszani" néven futó országos kispályás labdarúgó bajnokság. A második fordulót csapatunk nyerte Komlón.

Elolvasom 2022.04.28. 11:45

Veterán bajnokság 50+ 14. forduló

Meglepetésre a Kökény FC legyőzte a Varga FC-t. Tíz pontra nőtt a Tomor Bt. előnye.

Elolvasom 2022.04.27. 10:18

Veterán bajnokság 50+ 12. forduló

Továbbra is hét pont a Tomor Bt. előnye. A Biosoft nem jelent meg.

Elolvasom 2022.04.13. 08:37

Első hely a második fordulóban

A két héttel ezelőtti halványabb teljesítmény után alaposan összeszedték magukat az Országos Kispályás Labdarúgó bajnokság Komlón rendezett második fordulójára a PVSK szenior focistái, és veretlenül lettek elsők.

Elolvasom 2022.04.10. 21:10

Veterán bajnokság 50+ 11. forduló

Nem született meglepetés az első tavaszi játéknapon.

Elolvasom 2022.04.06. 11:35

Folytatódik az Országos Kispályás Labdarúgó bajnokság

Két héttel ezelőtt a PEAC rendezésében a PVSK pályán zajlott első fordulóval megkezdődött az egy "Egy életen át kell játszani" néven futó országos kispályás labdarúgó bajnokság. Most pénteken a második fordulót Komló rendezi.

Elolvasom 2022.04.06. 09:07