Veterán bajnok lett a PVSK

Befejeződött az MLSZ által a 60 éven felülieknek kiírt országos kispályás labdarúgó-bajnokság, amely "Egy életen át kell játszani" néven futott.

Elolvasom 2018.05.29. 15:51

Örömteli ötös Töttösön

Töttösön folytatta a 7-12. helyért zajló rájátszást a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata, ezúttal a Bonyhád ellen nyertek a fiúk.

Labdarúgó mérkőzés: Pécsi VSK – Öregfiúk 73 FK Bonyhád 5-1 (3-1)
Férfi Labdarúgás, „Hauk Antal” Öregfiúk bajnokság M. I./ B. csoport, rájátszás a 7-12. helyért, 8. forduló, Töttös, Sportpálya: 50 néző.

Elolvasom 2018.05.27. 05:18

Újra Teqball Kupa a PVSK-nál

A tavaly őszi torna után június elején újra Teqball Kupát szervez a PVSK. Az érdeklődők ingyenesen nevezhetnek és próbálhatják ki a magyar találmányként bejegyzett új sportágat.

Elolvasom 2018.05.25. 17:53

A második helyről várjuk a rájátszást

Vereségünk az alapszakasz elsőségünkbe került, a rájátszásban a Mohács csapatával kezdünk.

PVSK NKA U18 - PVSK III. 79-71 (28-21, 12-12, 18-23, 21-15)
Férfi kosárlabda Egyed Mihály Megyebajnokság. Pécs, Széchenyi Gimnázium tornacsarnok

Elolvasom 2018.05.25. 10:28

Győzött a rutin

Remek dobóformát produkáltunk és ezért a kevesebb védekezésünk is elég volt a sikerhez.

PVSK III. - PVSK NKA U18 106-88 (26-23, 24-16, 25-17, 31-32)
Férfi kosárlabda Egyed Mihály Megyebajnokság. Pécs, Zipernovszky terem

Elolvasom 2018.05.25. 09:03

Vízilabda eredmény a nagy viharban

Sokgólos döntetlennel folytatta a 7-12. helyért zajló rájátszást a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata, ezúttal helyi rangadón osztották el a pontokat a DDGáz csapatával.

Labdarúgó mérkőzés: Pécsi VSK – DDGáz Pécsbánya 5-5 (4-1)
Férfi Labdarúgás, „Hauk Antal” Öregfiúk bajnokság M. I./ B. csoport, rájátszás a 7-12. helyért, 7. forduló, Verseny u. Sportpálya: 50 néző

Elolvasom 2018.05.20. 09:16

Verség, de haszonnal

Kikaptunk Mohácson, az utolsó negyedben nyújtott kiváló teljesítményünk kevés volt a győzelemhez.

Elolvasom 2018.05.15. 07:48

Váratlan vereség hazai pályán

Vereséggel folytatta a 7-12. helyért zajló rájátszást a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata, ezúttal hazai pályán a Santos ellen kaptak ki a fiúk.

Elolvasom 2018.05.13. 04:05

Második lett Komlón a PVSK Öregfiúk labdarúgó csapat

A Dél-dunántúli Régió 60 év feletti Kispályás Labdarúgó Országos Bajnokság legutóbbi fordulóját Komlón rendezték, ahol második lett a PVSK labdarúgó csapata.

Elolvasom 2018.05.08. 10:52

Három lőtt gól sem volt elég a győzelemhez

Vereséggel folytatta a 7-12. helyért zajló rájátszást a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata, ezúttal Bólyban hagyták a három bajnoki pontot a fiúk.

Labdarúgó mérkőzés: Bólyi SE – Pécsi VSK 4-3 (3-2)
Férfi Labdarúgás, „Hauk Antal” Öregfiúk bajnokság M. I./ B. csoport, rájátszás a 7-12. helyért, 5. forduló, Bóly Sportpálya: 50 néző.

Elolvasom 2018.05.06. 12:30

Nagyot küzdöttünk

Az utolsó pillanatig küzdött Öregfiúk kosárlabdacsapatunk, ezért megérdemelten nyert a nagy akarással játszó Mecsek SE fiataljai ellen.

Mecsek SE - PVSK III. 60-66 (18-13, 21-17, 8-13, 13-23)
Férfi kosárlabda Egyed Mihály Megyebajnokság. Pécs, Nagy Lajos Gimnázium

Elolvasom 2018.04.26. 08:36

Bonyhádon döntetlent játszottak az Öregfiúk

Döntetlennel folytatta Bonyhádon a 7-12. helyért zajló rájátszást a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata, pedig a félidőben még vezetett.

Labdarúgó mérkőzés: Öregfiúk 73 FK Bonyhád – Pécsi VSK 2-2 (0-2)
Férfi Labdarúgás, „Hauk Antal” Öregfiúk bajnokság M. I./ B. csoport, rájátszás a 7-12. helyért, 3. forduló, Bonyhád VLC pálya: 50 néző.

Elolvasom 2018.04.22. 05:19