Harmadik hely a jubileumi tornán

A Dél-dunántúli Régió 60 év feletti Kispályás labdarúgó bajnokságban szereplő PVSK öregfiúk ezúttal Bólyban, emléktornán vettek részt.

Immár ötödik alkalommal rendezték meg a helyi volt kiváló labdarúgó, Varasdi Ferenc tiszteletére az öregfiúk kispályás tornát kezdi beszámolóját Szárazi Kázmér a PVSK csapatvezetője. Hat csapat vett részt a viadalon, a szokásos módon két darab hármas csoportba osztva. A házigazdán és rajtunk kívül ott volt még a Siófok, a Komló, a Szekszárd, ez volt az egyik csoport, a másikban rajtunk és a Bólyon kívül még a PEAC szerepelt. A Siófok mindig részt vett, és kétszer nyerte is a tornát. A csoportmérkőzések után, ahol másodikak lettünk, a másik csoportból a Siófokkal játszottuk a bronzmeccset. A 0-0-ás eredmény után, mivel nekünk jobb volt a gólkülönbségünk, miénk lett a harmadik hely. Mivel a torna a Bólyban minden évben megrendezett „Kakasfesztivál” keretein belül zajlott, a hangulat is biztosítva volt. A döntöben a Bóly 4-0-ra verte a Komlót, megszerezve így az első helyet. A hazaiak három fiatalabb játékost is szerepeltettek, alaposan megerősödve játszották végig a tornát. Szeptember 14-én kezdődik a Dél-dunántúli Régió 60 év feletti Kispályás labdarúgó bajnokság nyitófordulója a PEAC pályán. Ez a rendezvény jó felkészülési állomást jelentett nekünk - fejezte be beszámolóját Szárazi Kázmér.