Két ezüstérem az Ökölvívó Utánpótlás Magyar Kupán

A budapesti Laurencz László Sportcsarnokban rendezett Ökölvívó Utánpótlás Magyar Kupán Borovics Balázs (junior 63 kg.) és Krécsó Stella (46 kg.) ezüstérmet szerzett.

Elolvasom 2022.05.21. 21:34

Borovics Balázs már bronzérmes a Magyar Kupán

A budapesti Laurencz László Sportcsarnokban zajló Ökölvívó Utánpótlás Magyar Kupán Borovics Balázs (junior 63 kg.) egyhangú pontozással nyert debreceni ellenfelével szemben, és már a négy között van.

Elolvasom 2022.05.20. 11:50

Cservenka Róbert bronzérmes lett a csehországi nemzetközi tornán

A csehországi Usti nad Láben-ben zajló nemzetközi ökölvívó tornán Cservenka Róbert (75 kg) a döntőbe kerülésért osztrák ellenfelétől pontozásos vereséget szenvedett, és ezzel bronzérmet szerzett.

Elolvasom 2022.04.27. 20:51

Cservenka Róbert már érmes a csehországi nemzetközi tornán

A csehországi Usti nad Lábem-ben zajló nemzetközi ökölvívó verseny második napján Cservenka Róbert (75 kg) legyőzte örmény ellenfelét, és már érmes.

Elolvasom 2022.04.26. 20:07

Egy első és két második hely a Kóczián Kupán

Az ötfordulós ökölvívó verseny harmadik állomásán jól szerepeltek a PVSK bunyósai.

Elolvasom 2022.04.25. 09:10

Hoffmann Rékát, Európa bajnoki ezüstérmesünket köszöntöttük

Ezüstérem az U22-es Európa bajnokságon, mindösszesen tizenkét hivatalos mérkőzéssel…

Elolvasom 2022.03.25. 13:40

Hoffmann Réka ezüstérmet szerzett az Európa-bajnokságon

A horvátországi Porecsben zajlott U22-es Férfi és Női Európa-bajnokságon Hoffmann Réka (+81 kg.) eddigi legjobb nemzetközi eredményét érte el, és a dobogó második fokára állhatott.

Elolvasom 2022.03.22. 20:37

Hoffmann Réka a döntőbe került az Európa-bajnokságon

A horvátországi Porecsben zajló az U22-es Férfi és Női Európa-bajnokságon Hoffmann Réka (+81 kg.) legyőzte spanyol ellenfelét, és ezzel a március 22-én, kedden sorra kerülő döntőbe verekedte magát.

Elolvasom 2022.03.20. 19:01

Hoffmann Réka az Európa-bajnokságra készül

Az elmúlt héten Bertók Róbert az ökölvívók szövetségi kapitánya kijelölte az U22-es Férfi és Női Európa-bajnokságra utazó magyar hölgy-csapatot, amelynek tagja a PVSK versenyzője, Hoffmann Réka (+81 kg.) is.

Elolvasom 2022.03.09. 10:22

Ma van a születésnapja Kósa Géza ökölvívó edzőnek

Nemcsak kiváló ökölvívó, jó pedagógiai érzékkel rendelkező, a sportolók érdekeit mindig szem előtt tartó szakvezető volt. Első és egyetlen edzője Horváth Géza mesteredző volt, aki végig követte és irányította pályafutását.

Elolvasom 2022.02.26. 20:07

Hoffmann Réka második helyet szerzett a Bocskai emlékversenyen

Hoffmann Réka (+81 kg) a debreceni 66. Bocskai Ökölvívó emlékverseny női döntőjében kikapott török ellenfelétől, és ezzel a második helyen végzett. Réka, aki ökölvívó szakosztályunk egyik legsikeresebb versenyzője is, az idei évben rendezendő világbajnokság egyik biztos résztvevője lehet.

Elolvasom 2022.02.12. 07:16

Hoffmann Réka esélyes a Bocskai emlékversenyen

A magyar ökölvívósport egyik legrégebbi, 1956-óta megrendezett és Európában is számon tartott versenye a Bocskai István Emlékverseny. Az idén 66. alkalommal február 7. és 13. között rendezik meg Debrecenben.

Elolvasom 2022.02.07. 11:09