Két bronzérem az Énekes István ökölvívó bajnokságon

Ébner Kristóf és Borovics Balázs is a harmadik helyen végzett a Budapesten rendezett, a volt kiemelkedő sportemberről, Énekes Istvánról elnevezett kiemelt ifjúsági ökölvívó bajnokságon.

Elolvasom 2023.03.11. 07:23

Ötödik hely a Dracula Ökölvívó Kupán

Bár a névadó havasföldi fejedelem nem vett részt a viadalon, nélküle is kemény küzdelem folyt a ringben, a romániai Aradon rendezett Nemzetközi Ökölvívó versenyen.

Elolvasom 2023.02.25. 10:41

Hoffman Réka bronzérmes a Bocskai Emlékversenyen

Az idén a 67. alkalommal rendeztek nemzetközi ökölvívó tornát Debrecenben. A Bocskai István Emlékverseny az év első olyan sportági rendezvénye, ahol a hosszú pihenő után megmutathatják magukat az ökölvívók, és felmérhetik azt is, hol tartanak a felkészülésben.

Elolvasom 2023.02.10. 11:49

Hoffmann Réka ezüstérmes a szerbiai ökölvívó versenyen

Késő este kezdődött szombaton, és már éjszaka, éppen Hoffmann Réka döntőjével, ért véget Zomborban a Szerbia Női Nemzetek Kupája, amelyen Réka a második helyet szerezte meg.

Elolvasom 2023.01.23. 10:09

Ökölvívóink elmúlt évi szereplését értékeltük

A nemzetközi és hazai versenyeken jól szereplő ökölvívó szakosztályunknál pozitív változás lehet, hogy az évek óta hiányolt és szorgalmazott tömegesítés, végre kézzelfogható valósággá válhat a következő esztendőben.

Elolvasom 2023.01.05. 11:57

Ma van a születésnapja Horváth Géza ökölvívó mesteredzőnek

A PVSK kiemelkedő egyénisége, mindenki által tisztelt edzője volt, aki sok országos bajnokot nevelt akkor, amikor fénykorát élte Magyarországon, és a PVSK-ban is az ökölvívás. Több mint fél évszázadot töltött el szeretett sportága szolgálatában.

Elolvasom 2022.12.29. 08:42

Hoffmann Réka első, Cservenka Róbert második lett az ökölvívó ob-n

A Miskolcon rendezett Papp László Felnőtt Ökölvívó Magyar bajnokságon Hoffmann Réka arany, Cservenka Róbert ezüstérmet szerzett. Ez utóbbi versenyzőnk sérülés miatt nem tudott kiállni a döntőre.

Elolvasom 2022.12.11. 13:24

Mindkét ökölvívónk már érmes a Magyar bajnokságon

Miskolc harmadik alkalommal rendezi meg a Papp László Felnőtt Ökölvívó Magyar bajnokságot, amelyen Alvics Gyula edző vezetésével két PVSK-s versenyző is részt vesz.

Elolvasom 2022.12.09. 09:26

Két első és egy második hely a Mikulás Kupán

Nagykanizsa adott otthont a Mikulás Kupa ökölvívó versenynek, amelyen a PVSK öt ökölvívóval vett részt, közülük ketten is az első helyen végeztek.

Elolvasom 2022.12.04. 09:11

Ébner Kristóf nyert a Kóczián Kupán

Budapesten a Madárfészek Akadémián rendezték az ökölvívó Kóczián Kupát, amelyen a PVSK versenyzője Ébner Kristóf egyhangú pontozással lett a 80 kg-os súlycsoport győztese.

Elolvasom 2022.11.14. 09:30

Egy ezüst és egy bronzérem az ökölvívó ob-n

Borovics Balázs második lett az U12, Serdülő és Junior Ökölvívó Országos bajnokságon, ahol sérülés miatt fel kellett adnia a döntőt.

Elolvasom 2022.11.07. 10:43

Az ökölvívók Harkányban emlékeztek Horváth Gézára

Az elmúlt hét végén méltó módon emlékeztünk a PVSK egyik karizmatikus sportemberére, a kiváló edzőre. A két év után megrendezett, és Horváth Gézáról elnevezett ökölvívó emlékversenynek ezúttal Harkány adott otthont, amelyen a PVSK ökölvívó szakosztálya 14 versenyzővel képviselte magát.

Elolvasom 2022.10.24. 08:06