Samu Ferenc már érmes az Országos ifi bajnokságon

A PVSK kiváló ökölvívója Samu Ferenc Péter (63,5 kg) a Bükön rendezett Országos ifi Ob első napján nyert, és már érmes a szombati elődöntő elött.

Elolvasom 2021.09.23. 17:52

Bödő Csilla edzőként tért vissza a PVSK-ba

Egy régi-új taggal, Bödő Csillával bővült az erősödő ökölvívó szakosztályunk edzői gárdája. A pályafutását úszással és kézilabdázással kezdő, a labdajátékok után a kick-box-ra, majd az ökölvívásra átpártoló Csilla saját egyesületet is alapított Kratosz SE néven. A későbbi magyar, Eb- és világbajnok, nem csak Pécsett, de Budapesten is nagy szakmai tekintélynek örvend.

Elolvasom 2021.09.16. 13:38

Cservenka Róbert esélyes résztvevője a felnőtt világbajnokságnak

A Budapest Bajnokságon szerepelt ökölvívónk, ami tulajdonképpen egy válogató verseny volt azért, hogy a szövetségi kapitány, Bertók Róbert képet kapjon a belgrádi felnőtt Vb-re esélyes résztvevők állapotáról, és segítse a döntés meghozatalában, hogy ki képviselje súlycsoportjában hazánkat a nagy világversenyen.

Elolvasom 2021.09.13. 13:31

Hoffmann Réka harmadik helyet szerzett Lengyelországban

A lengyelországi Gliwicében rendezték a 11. Szilézia Women’s Open elnevezésű önölvívó versenyt, amelyen részt vett és a harmadik helyen végzett Hoffmann Réka (+81 kg) a PVSK női ökölvívója.

Elolvasom 2021.09.10. 13:44

Ökölvívóink folyamatosan dolgoznak

Az idei évben megrendezhető versenyek java részén szerepeltek a PVSK ökölvívói, és most is folyamatosan készülnek a remélhetőleg megtartható őszi megmérettetésekre.

Elolvasom 2021.07.28. 12:55

Két ezüstérem mellett, egy harmadik hely az Ökölvívó Utánpótlás Magyar Kupán

Egerben rendezték, a hajdani Diákolimpia utódversenyét, az Utánpótlás Ökölvívó Magyar Kupát, ahol a PVSK serdülő és junior versenyzői két második, valamint egy harmadik hellyel térhetnek haza.

Elolvasom 2021.06.20. 19:52

Három első helyet szereztek junior ökölvívóink a Mogyi Kupán

Baján rendeztek junior ökölvívóknak versenyt Mogyi Kupa néven, ahol a versenyzőink három első, és egy második helyet szereztek.

Elolvasom 2021.05.31. 10:11

Laskovics Bence és Borovics Balázs bronz, Samu Ferenc ezüstérmes lett a 70. Bornemissza Emlékversenyen

Országosan is kitűnő eredményt értek el a PVSK junior ökölvívói Egerben, hiszen mindhárman dobogóra állhattak a Bornemissza Emlékversenyen.

Elolvasom 2021.05.21. 22:44

Laskovics Bence és Borovics Balázs bronzérmet szerzett, Samu Ferenc döntős a Bornemissza Emlékversenyen

Továbbra is remekül szerepelnek a PVSK öklözői Egerben. A három versenyzőnk közül, Borovics Balázs és Laskovics Bence az elődöntőbeni vereség után bronzérmet szerzett, Samu Ferenc bekerült a pénteki döntőbe a Bornemissza Ökölvívó emlékversenyen.

Elolvasom 2021.05.20. 20:24

Mindhárom ökölvívónk már érmes a 70. Bornemissza Ökölvívó Emlékversenyen

A három versenyzőnk, Borovics Balázs, Samu Ferenc és Laskovics Bence is bekerült a csütörtöki elődöntőbe, és már biztos érmesek a Bornemissza Ökölvívó emlékversenyen.

Elolvasom 2021.05.19. 20:21

Borovics Balázs továbbjutott a 70. Bornemissza Ökölvívó Emlékversenyen

Három versenyzőnk, Borovics Balázs, Samu Ferenc és Laskovics Bence vesz részt az egri Bornemissza Ökölvívó emlékversenyen, ahol több mint kettőszáz versenyző vesz részt.

Elolvasom 2021.05.18. 20:21

Két első, egy második helyezés a Kőbánya Kupán

Három versenyzőnk, Borovics Balázs, Horváth Gábor és Laskovics Bence vett részt a Budapesten rendezett, és több mint 120 versenyzőt felvonultató Kőbánya Kupa ökölvívó tornán.

Elolvasom 2021.05.10. 14:37