Kosárlabda utánpótlás eredmények (42.hét)

10 utánpótlás meccset játszottunk az elmúlt héten.

Vasas Akadémia B - PVSK U18/U23 leány 80-41 (22-4, 28-13, 7-9, 23-15)

2024.10.19. 15:00

Leány junior bajnokság

Budapest, Vasas Pasaréti Sportcentrum

U18 2024-25: Bota Napsugár (13), Dömös Hédi (2), Hőgye Paulina (-), Jászberényi Júlia (3), Kilián Dorottya (-), Perlaki Vanda Anna (-), Pirisi Eszter (4), Réger Adél (5/3), Sánta Gréta (14), Szabadi Lea (-), Végh Nóra (-)

Debreceni Eszter: Tudtuk, hogy egy nagyon erős és jó szerkezetű csapat ellen kell ma küzdenünk. Sajnos az első félidőben feltett kezekkel hitetlenül, akaratgyengén játszottunk, amit a kapott 50 pont és a Vasas 18 támadólepattanója is jól mutatott. De a harmadik negyedtől feléledtünk, küzdöttünk, harcoltunk és nem adtuk meg magunkat. Az eredménytől függetlenül büszke vagyok a második félidőben mutatott játékunkra.

PVSK U16 leány - Gyakorló DSE 52-60 (15-11, 15-19, 13-9, 9-21)

2024.10.18. 15:30

Leány kadett bajnokság

Szamosi Nándor Sportcsarnok, Pécs (Verseny utca 11.)

U16 2024-25: Hőgye Paulina (10), Kecskés Lotti (-), Kilián Dorottya (13), Nagy-Bán Rebeka (15), Nemes Luca Adél (-), Németh Nóra (-), Németh Tamara Kíra (6), Novreczky Hanga (2), Perlaki Vanda Anna (6), Stefán Emma (-)

Debreceni Eszter: Rengeteg hibával játszunk, sem a védekezésünk, sem pedig a támadójátékunk nem olyan, mint ami elvárható minimum lenne ebben a korosztályban.

PVSK U11A leány - NKA Pécs Leány A 25-79 (4-20, 10-16, 0-23, 11-20)

2024.10.20. 10:30

Kenguru Kupa

Pécs, Nemzeti Kosárlabda Akadémia

U11A 2024-25: Fulmer Sára Luca (-), Gál Olívia (10), Horváth Zselyke Veronika (-), Kriszt Cili (7), Ökrös Míra (1), Orovicza Zorka (2), Rapcsák Luca (1), Soltra Luca (-), Szukics Léna (1)

Tiszay- Rákosi Katalin: Az eredmény ellenére nem vagyok elkeseredve, mi még nagyon az út elején járunk. A szezonbeli célunk, hogy "zsonglőröket" neveljünk, akiknek a legbiztosabb a labdakezelése, vezetése. Ennek az az ára, hogy lassabban haladunk, mint az ellenfeleink. Nem behozhatatlan az előny, de jelenleg előrébb tartanak, mint mi. Ami a legnagyobb probléma volt, hogy nagyon leblokkoltunk, ezért amit tudtunk, azt sem mutattuk meg. A jövőben több mérkőzést kell játszanunk, hogy a versenyhelyzettől se ijedjünk meg.

NKA Pécs Fiú B - PVSK U11A leány 76-28 (17-6, 26-9, 25-11,8-2)

2024.10.20. 12:00

U11A 2024-25: Fulmer Sára Luca, Gál Olívia (8), Horváth Zselyke Veronika (6), Kriszt Cili (5), Ökrös Míra (2), Orovicza Zorka (3), Rapcsák Luca, Soltra Luca (2), Szukics Léna (1)

Tiszay- Rákosi Katalin: Egy fokkal bátrabbak voltunk, mint az előző mérkőzésen. Dolgozunk tovább, hogy a következő fordulón bizonyítsunk.

Férfi Kosárlabda Utánpótlás

PVSK fiú U19 A&B 2024 - Szolnoki KA U18/A 81-86 (22-23, 23-20, 17-19, 19-24)

2024.10.20. 16:00

Fiú junior bajnokság

U19A: Aradi Attila (20), Bodonyi Barnabás, Bunos Oleksandr (18/3), Csiga Zsombor, Fitus-Barics Dániel (5), Glück Patrik (5/3), Kis-Balázs Szabolcs (3/3), Kohn Tamás, Márkus Péter (17/12), Pálfalvi Botond , Rácz Gábor (13/3), Varga Sándor

Juhász Olivér: Egyre jobban játszunk, amikor játszunk. Sajnos van minden meccsen 10-15 perc, amikor nem játszunk. Ma is volt 10 perces szakasz, amikor kikaptunk 15 ponttal. Ez nyílván nem segít egy szoros mérkőzés megnyerésében. Ebben könnyebb lenne előrelépni, ha mindenki a saját feladataira koncentrálna és nem mással foglalkozna!

Basket Baja SE/A - PVSK fiú U19/B 2024 77-66 (25-10,12-22,12-17,28-17)

2024.10.19. 16:30

Baja, Pósta Sándor Sportcsarnok

U19A: Bohár Bálint (2), Csiga Zsombor (17/12), Erdélyi Barnabás (6), Galambos Gergő (10/6), Gyurka Dániel (3), Kohn Tamás (14/6), Michael Nakhleh, Pálfalvi Botond (6), Rácz Gergely (4), Szerecz Boldizsár (4)

Mándity Marko: Picit hiányosan érkeztünk ennek ellenére minden esélyünk megvolt a győzelemre. Védekezésben rengeteg volt a fegyelmezetlenség, támadásban meg fontos pillanatokban voltunk türelmetlenek. Gratulálok a Bajának!

Dombóvári Kosársuli KE/A - PVSK fiú U11/A 2024 47-86 (16-18,13-31,14-23,4-14)

2024.10.20. 11:00

U11: Erdélyi Péter (8/3), Görföl Gellért (11), Kiss Benedek László (4/3), Kónyi Barnabás (3), Leskovár Kázmér (1), Mike Levente (14/3), Novreczky Árpád (3), Szatmári Buda (4), Tóth Vince Zente (1), Vadász Nimród (13), Veréb Kornél (24/3)

Stranszky Bettina: Kicsit megilletődve, izgulva kezdtük meg a mérkőzést, de az első negyed közepétől rájöttünk, hogy mi miben is vagyunk ügyesek. Örülök, hogy ennyi szép passzt és megoldást láttam. A befejezések pontosságán kell még dolgoznunk.

PVSK fiú U11/A 2024 - KASI/A 117-77 (30-14,37-18,23-27,27-18)

2024.10.20. 14:00

U11: Erdélyi Péter (4), Görföl Gellért (30), Kiss Benedek László (3), Kónyi Barnabás (8), Leskovár Kázmér (1), Mike Levente (19), Novreczky Árpád (10), Szatmári Buda (20/6), Tóth Vince Zente (3), Vadász Nimród (16/3), Veréb Kornél (3)

Stranszky Bettina: Nagyon jól pörögtek a fiúk az első félidőben, nagyon jó volt nézni a kivételesen jó csapatjátékot. Egy kis negatívumként annyit tudnék megjegyezni, hogy a 3. negyedben soknak ítélem a kapott 27 pontot, de majd legközelebb kijavítjuk. Levesnek jó palacsinta sütést kívánok!

Tarr KSC Szekszárd U11/B - PVSK NKA U11/B 41-45 (7-10,17-8,8-11,9-16)

2024.10.20. 10:00

Kenguru

Szekszárd, Dienes Valéria Általános Iskola

U11B: Balatoni Ákos (66), Barát Zsombor, Eötvös Gáspár (9), Fekete Simon (12), Harcz Dániel (2), Kecskés Dominik (1), Szakács Péter (3), Széll Sámuel (11), Varga Levente (1)

Gróf Máté: Az első félidőben nagyon látszott rajtunk, hogy életünk első kosárlabda mérkőzését játszuk. A második félidőben már többször eltaláltuk, azt az agresszivitást, és sebességet, amivel majd játszani akarunk, azonban a gyorsaság növekedése, több pontatlansággal is járt. Köszönjük a Szekszárdnak ezt az izgalmas első mérkőzést, sok sikert nekik a továbbiakban!

PVSK NKA U11/B - PINKK-Janikovszky 65-36 (16-4,15-10,20-6,14-16)

2024.10.20. 11:30

Kenguru

U11B: Balatoni Ákos (7), Barát Zsombor (7), Eötvös Gáspár (2), Fekete Simon (6), Harcz Dániel (6), Kecskés Dominik (3), Szakács Péter (12), Széll Sámuel (22), Varga Levente

Gróf Máté: A második mérkőzésen sokszor túlságosan udvariasak voltunk a lányokkal, hiányoltam az első meccs második felében látott agresszivitást. Illetve mindkét meccsen probléma volt, hogy a támadásokhoz gyorsabban, és lelkesebben futottunk,mint a védekezéshez, ebben mindenképpen fejlődnünk kell, de dolgozunk tovább! Köszönjük a Pinkk-nek a mérkőzést, sok sikert nekik a folytatásban!