Továbbjutottunk a Baranya Megyei kupában

A bajnokságra való felkészülés közben fontos találkozót játszott a PVSK labdarúgó-együttese, ezúttal idegenbeli mérkőzésen, a Baranya Kupában Kétújfalun simán nyert, és jutott tovább a második körbe a csapat.

Labdarúgó mérkőzés: Kétújfalu SE PVSK 0-4 (0-1)
Férfi Labdarúgás, Baranya Megyei Kupa-mérkőzés, 1. forduló, Kétújfalui sportpálya: 100 néző
Vezette: Nagy Zs. (Pucsli, Tóth)

PVSK: Győri – Dalipi R. (Kerényi), Fiáth, Pál, Farkas (Pánovics) – Kiss (Kántor), Ndjodo (Csökör), Nagy, Mácsodi (Cseresnyés) – Gergye, Draskóczi Vezetőedző: Tóth Máté
PVSK góllövői: Kiss, Pál, Gergye, Kerényi

17. perc: Egy balról érkező labdát Kiss Krisztián kétszer is átemelt a rátámadó védőn, majd a hálóba bombázott. Mestermunka volt! 0-1!
55.perc: Kiss Krisztián szögletét a kitűnően helyezkedő és teljesen tisztán álló Ndjodo zavartalanul fejelhette a kapu jobb oldalába. 0-2!
74. perc: Érdekes gól volt. Kántor jobboldali beadására ketten is felugrottak, Pál és Gergye, utóbbi nyerve a párharcot, a hazai kapu jobb oldalába csúsztatott. 0-3!
85. perc: Jött az a bizonyos hab a tortára. Draskóczi beadását a frissen beállt Kerényi passzolta az üresen maradt hazai kapu bal oldalába. 0-4!

Egy nagyon masszív hazai csapat ellen, rekkenő hőségben játszott mérkőzésen vívta ki a továbbjutást a PVSK csapata. A jól kezdő hazaiak az első félidő elején két ordító helyzetet is kihagytak. Ettől kezdve fokozatosan átvette az irányítást a PVSK, és ha berúgják az adódó helyzeteiket, még több gólt is szerezhetett volna a vendégcsapat.

Tóth Máté: - A legfontosabb célunkat, a továbbjutást elértük, és nagy öröm, hogy fiatalok ma is jól teljesítettek. Úgy gondolom, főleg a második félidőben játszottunk jól, láthatóan stabilizálódnak a szerepkörök. Készülünk a következő feladatokra.