Szerdán Komlón játszik a labdarúgó csapat

Nincs sok idő a vasárnapi meglehetősen döcögősre sikeredett Sellye elleni bajnoki nyitómeccs elemzésére, mert szerdán újabb erőpróba vár a felnőtt focicsapatra.

Az elmaradt első fordulót pótolják a csapatok, melynek keretében a két győzelemmel első helyen álló Komló otthonában szerepelünk.

Mink Olivér vezetőedzőtől azt kérdeztük, mire számít, különös tekintettel arra, hogy nem volt sima a vasárnapi találkozó.

Az tény, hogy nem játszottunk jól a Sellye ellen, de nyertünk, és tudjunk örülni ennek a győzelemnek. Alaposan kielemeztük a hibákat, megbeszéltük a vasárnapi mérkőzést, és remélem ennél csak jobb jöhet. A Komló nagyon jó rajtot vett, jó a fiatal és az idősebb játékosok aránya a csapatukban. Természetesen nyerni akarunk, és ezt megpróbáljuk jobb játékkal elérni, mint amilyet a Sellye ellen mutattunk. Vannak olyan mérkőzések, és a megyebajnokságban is lesznek még, amelyek egygólosak. Sajnos, vannak sérültek, de remélem, közülük lesznek, akik felépülnek, és tudnak játszani. Nyerni megyünk Komlóra, ami nem lesz könnyű, de megteszünk mindent, ahogy eddig is.

A Sport36 Komlói Bányász – PVSK bajnoki labdarúgó találkozó szerdán 17 órakor kezdődik, helyszín, a komlói labdarúgó pálya.