Nagy erőpróba előtt a focisták

Négy forduló után, hibátlan mérleggel a harmadik helyen áll a PVSK a megye I-es labdarúgócsapata a táblázaton, igaz a szabadnap miatt egy mérkőzéssel kevesebbet játszottak fiaink. Szombaton a jelenlegi listavezetőt, a Pécsváradot fogadjuk a Verseny utcában.

Tóth Mátét, a csapatunk vezetőedzőjét, arról kérdeztük, rá-rá pillant-e mostanság a tabellára. – Nézegetem természetesen, és bevallom számolgatni is szoktam, mert a civil munkám is olyan, hogy fontos, hogy előre megtervezzek dolgokat, ehhez kellenek a számadatok is. De majd csak a 25. forduló tájékán érdemes komolyabban átnézni, és összegezni a számokat, helyezéseket, pontokat, góllövőket. Láttam a Pécsváradot a Bóly ellen, ahol az utolsó percben mentették döntetlenre a találkozót, ez az egy vesztett pontjuk van, és vezetik a táblázatot.

Rendkívül keményen küzdő, jó csapatról van szó. Azt gondolom, akkor nyerhetünk, ha mi rúgjuk az első gólt, mert ha kapunk egyet, nagyon nehéz lesz az egyenlítés. Sajnos Gergye és Juhász sérültek, de Sziládi és Turi már teljes mértékben felépült, és mindent összevetve mi nem csak akarjuk a győzelmet, de sokat teszünk is érte, éppen ezért küzdelmes, jó mérkőzésen meg is kell szereznünk a három pontot - fejezte be a vezetőedző.

A PVSK-Pécsvárad labdarúgó találkozó szeptember 18-án, szombaton, 16:00 órakor lesz a PVSK Verseny utcai labdarúgó-pályáján. Felnőtt szurkolók a találkozóra védettségi igazolvánnyal léphetnek be.