Két perc alatt megfordította a mérkőzést PVSK

A kissé bizonytalan első félidőbeli játék után, magára talált, és ötletes játékkal nyert is, a második félidőben elfáradt Siklós ellen a PVSK labdarúgó csapata.

Labdarúgó mérkőzés: PVSK – Siklós FC 4-1 (0-0)

Férfi Labdarúgás, Megye I-es bajnokság 12. forduló, PVSK labdarúgó pálya, 76 néző
Vezette: Bánfai (Horváth, Bene)

PVSK: Győri – Tornyos, Pál, Fiáth, Kiss – Sziládi (Pánovics), Dalipi A.(Kántor), Ndjodo, Tóth – Draskóczi (Sztruhár), Nagy Vezetőedző: Tóth Máté
Góllövők: Ndjodo, Kiss, Sztruhár, Fiáth ill. Schmidt

Az első támadásokat és az első kapura lövéseket is Siklós jegyezte. Győrinek kétszer is bravúrral kellett mentenie, egyszer pedig a kapufa is segített.
Az első félidőben a PVSK-nak, (a vezetőedzővel, Tóth Mátéval a kezdőcsapatban), főleg a védekezéssel kellett foglalkoznia. A szórványos és erőtlen ellentámadások rendre elakadtak a siklósi 16-os előtt, bár akadt gólhelyzete a hazai csapatnak is. Ebben a játékrészben nem esett gól, bár helyzetek voltak mindkét kapu előtt. Az egyik legnagyobb a siklósi gól után vendégek kapuja előtt adódott, amelyet Sziládi hagyott ki, egyedül kilépve a kapusba lőtte a labdát.

A második félidőben fokozatosan belelendült a PVSK, egymás után vezette a nemcsak jó, de szemre is tetszetős támadásokat. Céltudatos, gólratörő játékkal felőrölte a vendégeket, és még az utolsó percben is gólt tudott lőni a hazai csapat.

A gólok története.

50. perc: Egy jobboldali szabadrúgás után a belőtt labdába a berobbanó Schmidt éppen csak beleért, a labda a hazai kapu bal oldalába vágódott, 0-1!

58. perc: Egy rosszul hazaadott labdát Kiss elcsípett, majd néhány lépés után a felpattanó játékszert a kapus felett a hálóba emelte, 1-1!

59. perc: Még két perc sem telt el, amikor Ndjodo nagy lendülettel viharzott el a jobb oldalon, belőtt labdájára nagy lendülettel érkezett Draskóczi, és a hálóba passzolta a labdát, 2-1

69.perc: Egy jobboldali beadást a nagy lendülettel érkező Fiáth bombafejessel jutatta a kapu közepébe, 3-1!

90. perc: Még az utolsó percre is maradt egy hazai gól, ezt, egy kapu előtti kavarodás után Sztruhár szerezte, mintegy 5 m-ről lőtte a kapu közepébe a PVSK negyedik gólját, 4-1!

Tóth Máté vezetőedző, PVSK: - Úgy gondolom, nagyon jól megszerveztük a védekezésünket. Az első félidőben voltak megingásaink, de a második játékrészben már egyértelműen jobbak voltunk. A négy gól ellenére a helyzetkihasználáson lehet még javítani. Összességében elégedett vagyok a csapat teljesítényével.