Gólgazdag találkozón érvényesítette a papírformát felnőtt labdarúgó csapatunk

A győzelem egy pillanatig sem lehetett kérdéses, hiszen mindenki ismeri a megyei bajnokság erőviszonyait. A PVSK maximálisan tisztelve ellenfelét, sok gólt lőtt a meglehetősen enerváltan játszó, és mindössze egyszer kapura lövő Kétújfalu csapatának.

PVSK – Kétújfalui SE 13-0 (5-0)

Férfi labdarúgás, Megye I-es bajnokság 29. forduló, Pécs, PVSK labdarúgó pálya, 26 néző
Vezette: Jakab Attila (Pór Gábor, Marton Ferenc József)
Góllövők: Kiss-Tóth, Városi 2, Sziládi 3, Kiss Krisztián, Tornyos, Kerényi, Bihari, Varga D., Duraku, Demeter

PVSK: Szabó - Városi, Demeter (Mitrovik), Tornyos, Kiss Krisztián (Varga D.) – Duraku (Szendelbacher), Kiss-Tóth D., Sziládi (Bihari), Draskóczi - Kerényi, Nagy J. (Cseresnyés) Vezetőedző: Schneider Gábor

I.félidő:

A mérkőzés úgy indult, ahogy vártuk, a támadólag fellépő, és a labdát egész mérkőzésen az ellenfél térfelén tartó hazai együttes, már az 5. percben betalált. Ekkor Kiss-Tóth Dominik lépett ki a meglepett, és teljesen állva maradt védők közül, és még a kifutó kapust is kicselezve 5 m-ről a hálóba lőtt, 1-0!
27. perc: Nagy J. húzott el a baloldalon, egy védő szabálytalankodott vele szemben a 16-oson belül, 11-es. A büntetőt Városi értékesítette, 2-0!
33. perc: Kiss Krisztián átadását, Kiss Dominik lőtte kapura, amely a kapusról Kerényi elé került, ő közelről a kapuba lőtte a harmadik gólunkat, 3-0!
35. perc: Kiss Dominik lőtte be a szögletet, a labdára Sziládi érkezett, és 5 m-ről a halóba fejelt, 4-0!
38. perc: Kiss –Tóth Dominik beadását Sziládi kapásból küldte a vendégkapuba, 5-0!

Ez volt az első félidő eredménye.

II félidő:

Még jobban fölénybe került a hazai csapat, a vendégek el sem jutottak a PVSK kapujáig.

49. perc: Sziládi átadását Kiss Krisztián lőtte a vendégkapuba, 6-0!
52.vperc: Kiss Dominik beadását Városi fejelte a kétújfalui kapuba, 7-0!
55. perc: Sziládi az 5-ösről ollózva lőtt gólt, a találkozó egyik legszebb találata volt ez, 8-0!
61. perc: Draskóczi cselezte be magát a büntető területen belülre, ahol felvágták. A jogos büntetőt Duraku értékesítette, 9-0!
64. perc: Demeter fejjel vette be a vendégek kapuját, 10-0!
71. perc: Varga Dominik 11-m-ről talált a hálóba, 11-0!
74. perc: Kiss Krisztián átadását, Tornyos lőtte be, 12-0!
75. perc: Bihari lövése a baloldali kapufa belső éléről vágódott a kétújfalui kapuba, 13-0!

A PVSK ilyen arányban is megérdemelten nyert, a lelkesen, de sok hibával játszó, de kapura egyáltalán nem veszélyes vendégek ellen.

Schneider Gábor vezetőedző, PVSK: - Minden jó, ha a vége jó, és ennek a találkozónak a vége is jó lett. Megérdemelt különbségű győzelemmel érvényesítettük a papírformát, és örülök, hogy minden úgy történt, ahogy elképzeltük. Ez a győzelem jó előjel a szerdai nagykozári mérkőzés előtt.