Döntetlent játszott Villányban a labdarúgó csapat

A hétközi győzelem után vasárnap Villányban szerepelt csapatunk. A félidőben még vezető, de nagy gólhelyzeteket kihagyó PVSK ellen, a 88. percben büntetőből lőtt góllal egyenlített a végig agresszíven és nagyon keményen játszó hazai együttes.

Labdarúgó mérkőzés: Villány TC - PVSK 1-1 (0-1)

Férfi labdarúgás, Megye I-es bajnokság 6. forduló, Villány, Labdarúgó pálya, 220 néző.
Vezette: Ádám (Gyuradinovics, Hahner)
Gólszerzők: Lehota 11-esből, illetve, Gergye Kiállítva: Mink Olivér a 36.percben

PVSK: Pogacsics – Rácz (Farkas A.), Fiáth, Kiss K., Tornyos – Kiss D., Aszalós, Sziládi, Gergye (Draskóczi) – Nagy J.,(Kiss M.) Sztojka Vezetőedző: Mink Olivér

A gólok története:

A tizenkettedik percben Kiss Krisztián szerezte meg a labdát az ellenfél kapusa elől, beadását Gergye Dániel juttatta a Villány kapujába - 1-0.

A nyolcvannyocadik percben egyenlített a Villány. Kiss Máté ütközött a villányi ellenfelével a PVSK tizenhatosán belül, a játékvezető a 11-es pontra mutatott. A megítélt büntetőt Lehota értékesítette. 1-1

Mink Olivér: Nagyon nehéz most bármit mondani... Nagyon jól játszottunk, volt egy folyamatos jó játékunk, majd elkezdték szétfújni a meccset. Nem szoktam "bírózni", de ez felháborító volt, a játékvezetők nem a focit támogatták. A másik: egy nullnál volt két ziccerünk egy támadáson belül ezek kimaradtak. Úgy érzem, hogy végig uraltuk a meccset, az ellenfél csak ívelgetett. Büszke vagyok a srácokra, ez az erdemény most nem csak rajtunk múlott szerintem.