Döntetlent játszott a PVSK Komlón

A rendkívül furcsa mérkőzésen játszott úgy döntetlent a sérülések, kiállítások miatt sok fiatallal felálló PVSK labdarúgó csapata, hogy a Komló, egyébként rászolgálva az egyik pontra, öt másodperccel a mérkőzés vége előtt egyenlített.

Labdarúgó mérkőzés: Sport36 Komlói Bányász - PVSK 1-1 (0-0)
Férfi Labdarúgás, Megye I-es bajnokság 11. forduló, Komló, labdarúgó pálya, 53 néző
Vezette: Kreskai (Hollós, Kósa)

PVSK: Győri – Tornyos, Pál (Pánovics), Kiss, Sziládi (Farkas) - Ndjodo, Sztuhár (Rácz), Kántor, Tóth – Nagy, Mácsodi Ivánovics) Vezetőedző: Tóth Máté
Góllövők: Ndjodo ill. Bíró

A nyárias napsütésben lejátszott mérkőzés előtt nem volt kérdéses, hogy nagy csatában dől el az egymással mindig versengő két csapat között a három pont sorsa. Nos a találkozó inkább küzdelmet, mint szép játékot hozott. Az első támadásokat, és ily módon az első kapura lövéseket is a Komló jegyezte. Győrinek kétszer is bravúrral kellett mentenie. Az első félidőben a PVSK-nak, (a vezetőedzővel, Tóth Mátéval a kezdőcsapatban), főleg a védekezéssel kellett foglalkoznia. A szórványos és erőtlen ellentámadások rendre elakadtak a komlói 16-os előtt. Az első félidőben nem esett gól.

II. félídő:

Nagy lendülettel kezdtek a a komlóiak. Sok mozgással, de rossz kapuralövési százalékkal uralták a PVSK térfelét. Azután ahogy az már lenni szokott a semmiből megszerezte a vezetést a PVSK. A 70. percben Sziládi húzott el a bal oldalon, és a védőjével szembeni tempóelőnyt kihasználva, laposan lőtte be a labdát. Ndjodo mintegy nyolc méterről berobbanva, a földön csúszva a hálóba lőtte a labdát, 0-1!

Nagy volt az öröm, hiszen a gól, abban a 9-10 percben született, amikor feltámadt a PVSK, és több gólhelyzetet is kidolgozott. Valamilyért érezni lehetett, hogy lesz még gól. A komlóiak edzője, Reith Róbert (valamikori PVSK-s), űzte, hajtotta fiait, mentek is a hazaiak szépen. Rendre ott tartózkodtak a kapunk előtt. Már úgy tűnt, győztesen hagyhatja el a pályát a PVSK, de a 94! percben a Bíró lövésével szemben tehetetlen volt Győri,1-1!

Tóth Máté vezetőedző, PVSK: - Nagyon nehéz bármit is mondani, amikor a 94. percben egyenlít az ellenfél. Egy nulla után volt még helyzetünk, le tudtuk volna zárni a mérkőzést, de ilyen a labdarúgás, ma megbüntetett minket.