Hiába harcoltunk az utolsó másodpercig, nem sikerült nyerni a PMFC fiataljai ellen.

PEAC PMFC II - PVSK 3-1 (1-0)

AutoCity Volkswagen Baranya Megyei I. osztály. 2021.11.14 - 10:30

Vezette: Ádám József, Asszisztensek: Takács Gábor, Véghelyi Zoltán

PVSK: Draskóczi Martin, Edouard Ndjodo (1), Kiss Krisztián Roland, Tóth Máté, Nagy Jeromos, Pál Marcell, Tornyos Péter, Rácz Ervin, Sziládi Roland, Fiáth Péter, Győri Márk, Piukovics Martin, Dalipi Armend

A megye I-ben ritkán látott lendülettel estek egymásnak a csapatok a kovácstelepi műfüvön. A PVSK játékosainak meg kellett barátkozni azzal, hogy a pálya a megszokottnál kisebb volt, de ennél is nagyobb gondot jelentett, hogy műfű nagyon csúszott. A vendégek nagyon sokszor elcsúsztak, de a pályát ismerő hazaiak is többször kerültek a földre.

Korán vezetéshez jutott a piros fekete együttes. A 10. perceben egy szöglet után öt méterről Szatmári emelte a kapuba a labdát. 1-0

A 21. percben Sziládi szabadrúgása után Rácz perdített a kapura, ám egy hazai láb belenyúlt a lövésbe és mentett.

A 33. percben a sokadik vendég les után szabályértelmezési vitába keveredett a PVSK edzője és a játékvezető trió, a vége az lett, hogy Tóth Máté sárga lapot kapott.

A második félidő PVSK helyzettel indult. Kiss szöglete pontosan érkezett Nagy fejére, akinek fejese csak hajszállal ment el a kapu mellett.

Az 57. percben balról, kicsit kiszorított helyzetből érkezett egy hatalmas lövés, Győri tolta ki a labdát. Egy perccel később a túloldalon történt ugyanez, Kiss lövését védte Opauszki kapus.

A 61. percben tovább nőtt a hazai előny. Kása cselezgetett, majd felnézett, és a tizenhat méterről lőtt a kapu jobb sarkába. 2-0

Tovább támadott a PVSK, és közel is került a gólhoz. A 68. percben Dalipi kapott szép kiugratást a jobb oldalon, a beadása Draskóczihoz ért, de ő a kapu fölé emelt.

A 73. percben 18 méterről lőhetett szabadrúgást Kása. Az öttagú sorfal felett elszállt a labda és a kapu jobb oldalában landolt. 3-0

A hazai előny ellenére nem lassított a PVSK. A 78 percben egy nagy védelmi hiba után Rácz csípte el a labdát, higgadtan Djodohoz passzolt, aki nem hibázott. 3-1

Tóth Máté: Csalódott vagyok mert a mérkőzés képe alapján nem volt különbség a két csapat között, de ők rúgták gólokat, mi pedig nem tudtunk válaszolni.