A teljesítőképességünk határához értünk

Az MTK megérdemelten nyert a fizikai és mentális teljesítőképesség határán játszó csapatunk ellen.

PVSK-Kronosz Kiadó - MTK Törökbálint 57-66 (19-12, 15-27, 15-14, 8-13)
Férfi kosárlabda NB I. B. alapszakasz, 23. forduló. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok, 100 néző

Elolvasom 2018.03.25. 20:26

Nagyon sima lett a vége

Szinte az egész meccsen jól játszva, nagyon magabiztos győzelmet arattunk hazai pályán a Sopron ellen. Folytatás: március 29-én csütörtökön, a Körmend érkezik.

Pécsi VSK-VEOLIA - Soproni KC 84-57 (23-12, 17-11, 13-20, 31-14)
Férfi Kosárlabda NB I. alapszakasz, 26. forduló. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok, 2000 néző

Elolvasom 2018.03.24. 19:54

Jubileumi győzelem után jöhet a Sopron

A Pécsi VSK-VEOLIA a Zete ellen 500. bajnokiját játszotta 2003-as NB I-be jutása óta, szombaton pedig már a 263. győzelmünkre készülünk, a Sopron lesz a vendégünk.

Elolvasom 2018.03.22. 17:28

Győztünk Egerszegen!

Egy végig szoros mérkőzésen, izgalmas hajrát követően, okos és koncentrált játékkal nyerni tudtunk idegenben a ZTE ellen.

ZTE KK - Pécsi VSK-VEOLIA 78-81 (21-17, 16-21, 23-23, 18-20)
Férfi kosárlabda NB I. alapszakasz, 25. forduló. Zalaegerszeg, Sport és Rendezvénycsarnok

Elolvasom 2018.03.21. 19:48

Okosan kell támadni

Szerda este Zalaegerszegen lép pályára a Pécsi VSK-VEOLIA. Vezetőedzőnk, Csirke Ferenc szerint sok múlik majd azon, mennyire tudunk okosan kosárlabdázni.

Elolvasom 2018.03.20. 20:51

Több mint 100 pontot dobtunk

Az elején még akadozott a játékunk, de a mérkőzés második felére helyreállt a rend és a szezon egyik legjobb teljesítményével rukkoltunk elő a Békés ellen.

PVSK-Kronosz Kiadó - Calle Pubfood Békési SK 107-80 (28-20, 25-29, 29-15, 25-16)
Férfi kosárlabda NB I. B. alapszakasz, 22. forduló. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok

Elolvasom 2018.03.18. 20:06

Pazar kezdés után fájó vereség

Bár az első negyedben szinte minden bejött csapatunknak a Debrecen ellen, végül hazai pályán vereséget szenvedtünk. Szerdán Zalaegerszegen folytatjuk.

Pécsi VSK-VEOLIA - DEAC 81-88 (31-26, 22-24, 15-20, 13-18)

Elolvasom 2018.03.17. 20:18

Visszavághatunk a Békésnek

Hazai meccs következik NB I. B-s csapatunk a PVSK-Kronosz Kiadó számára vasárnap délután három órás kezdettel, a Lauber Dezső Sportcsarnokban.

Elolvasom 2018.03.17. 09:37

Bíró túl van az ezredik pontján, jön a DEAC

Szombaton újabb hazai meccs jön, a legutóbb a Kaposvárt hosszabbításban legyőző Pécsi VSK-VEOLIA ezúttal a Debrecent fogadja.

Elolvasom 2018.03.16. 12:20

Durham és Brooks a forduló válogatottjában

A hétvégi, Kaposvár elleni diadalból oroszlánrészt vállalt két amerikai légiósunk, Jabril Durham és Devin Brooks, mind a ketten be is kerültek a bb1.hu által összeállított forduló válogatottjába.

Elolvasom 2018.03.13. 13:34

Három perc káosz és elment a meccs

A Piros csoport 3. helyén álló nyírségiek ellen a döntő pillanatokban sorra hibáztunk, pedig a harmadik negyed végéig nyerhetőnek tűnt a mérkőzés.

Nyíregyháza Blue Sharks - PVSK-Kronosz Kiadó 95-82 (25-21, 20-18, 22-22, 28-21)
Férfi kosárlabda NB I. B. alapszakasz, 21. forduló. Nyíregyháza, Continental Aréna

Elolvasom 2018.03.12. 19:58

Elhunyt Dr. Garamvölgyi (Güth) Károly

Gyászol a megyei kosárlabdasport: életének 86. évében elhunyt Dr. Garamvölgyi (Güth) Károly, egyesületünk első férfi kosárlabdacsapatának alapító tagja.

Elolvasom 2018.03.12. 12:52